Targowisko 2016 to targi organizacji studenckich i kół naukowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. W tym roku Targi odbędą się 5 października 2016 (środa), godz. 9.30-15.00, w budynku DCNiE (hol biblioteki głównej UE). Targowisko jest organizowane przez Niezależną Gazetę Studentów B.e.s.t. już od 16-tu lat. Zapraszamy do zapoznania się z informatorem targowiskowym

<

Niezależna Gazeta Studentów UE Wrocław B.e.s.t.

To jedna z najważniejszych wrocławskich gazet studenckich, działająca już 20-ty rok przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu i stanowiąca jego integralną cześć. Tworzona jest przez studentów dla studentów. Porusza kluczowy dla studenckiego środowiska szeroki wachlarz tematów od ekonomii i polityki do kultury i form spędzania czasu wolnego. Nasi redaktorzy szkoleni są przez profesjonalistów, łącząc ekonomiczny charakter studiów ze starannie przygotowanym warsztatem dziennikarskim.

Szczycimy się naszą niezależnością przy zajmowaniu stanowiska w ważnych kwestiach, gdyż sami określamy tematykę i przekaz poglądowy. Równocześnie reprezentujemy środowisko studentów UE we Wrocławiu, stale współpracując z uczelnianym samorządem. Docieramy do ponad 18. tysięcy studentów.

B.e.s.t. to nie tylko czasopismo, ale przede wszystkim rozpoznawalna marka! Jesteśmy jedną z najdłużej działających organizacji studenckich we Wrocławiu, a nasze logo na stałe wpisało się w krajobraz uczelnianego kampusu. Popularności dodają nam organizowane corocznie eventy: „Bestory” – gala, na której przyznajemy nagrody dla najlepszych profesorów, „Targowisko” – targi wrocławskich organizacji studenckich, które zachęcają młodych żaków do aktywnego udziału w życiu uczelni oraz "Bestonalia" - wkład własny gazety w dorocznie organizowane Ekonomalia Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

B.e.s.t. to także nowoczesny i chętnie odwiedzany serwis internetowy. Na naszej stronie można znaleźć aktualne informacje dotyczące uczelni, gospodarki i wydarzeń ze świata biznesu czy kultury. Dostarczamy informacji i rozrywki, zapraszamy na best.ue.wroc.pl oraz do dołączenia do naszych szeregów: best.ue.wroc.pl/rekrutacjaB.e.s.t. w liczbach:

  • 20 lat działalności (od 1996),
  • 24 strony pełne interesujących artykułów i informacji,
  • 18 000 osób, do których docieramy,
  • ok. 1 700 fanów na Facebooku.

Adres:

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
ul. Komandorska 118/120
53-345 Wrocław
bud. B/F, pok. 8-9

Telefon/Fax: +48 71 368 06 48
e-mail: best.ue.wroc@gmail.com


Strona dostosowana do przeglądarki Mozille Firefox i standardowej rozdzielczości. All rights reserved.