Festiwal Hip Hop Kemp 2014

 

HIP HOP KEMP 2014

13. EDYCJA FESTIWALU Z ATMOSFERĄ PRZED NAMI!

W tym roku celebrujemy 13. edycję najbardziej klimatycznego melanżu od 21 do 23 sierpnia w HradecKrálové, zaledwie 50 km od polskiej granicy w Kudowie Zdrój. Na scenie festiwalu Hip Hop Kemp pojawią się tacy giganci, jak Onyx (USA), Ceelo Green (USA), KRS-One (USA), Dilated Peoples (USA), Black Milk (USA), Black Moon (USA,) The Pharcyde w składzie Fatlip, Slimkid3, J-Swift, L.A. Jay i K-Natural (USA), Action Bronson (USA),Ugly Heroes(USA), Barrel Brothers (USA), Rapsody & 9th Wonder (USA), Dillon Cooper (USA),DJ Static & Nat Ill, J-Spliff, Temu, Peaceful James i Nappion, czy Samy Deluxe (DE). Tradycyjnie nie zabraknie także polskich reprezentantów rappodwórka – w Festivalparku pojawią się Pokahontaz, RasmentalismTen Typ Mes, Sztigar Bonko,Eripe i Quebonafide, Kękę oraz O.S.T.R. i Marco PoloLine-up rozrasta się z tygodnia na tydzień i w każdy piątek do festiwalowego składu dołączają nowi artyści!

Bilety na Hip Hop Kemp 2014 dostępne są w polskiej przedsprzedaży w cenie 209 PLNów i 389 PLNów (VIP) tylko do końca maja! Wejściówki można nabyć w oficjalnym sklepie internetowym polskiego promotora festiwalu
joyStore by Joytown (www.joyStore.pl).

Hip Hop Kemp to międzynarodowa mekka kultury czterech elementów. Na głównej scenie legendy rapu z całego świata przyciągają na zapierające dech w piersiach koncerty, a w festiwalowych hangarach mistrzowie didżeingu rozkręcają imprezy do bladego świtu w rytm klasyków hip-hopu i funku. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze mnóstwo atrakcji związanych z aktywnym spędzaniem czasu – streetball, skateboaring, wyścigi gokartów, parkour, skoki na bungee, zapasy w czekoladzie, kąpiele w pobliskich jeziorach czy po prostu wylegiwanie się w hamakach. A to wszystko wraz z gorącym sierpniowym słońcem, gigantyczną integracją na polu namiotowym i urokami malowniczego krajobrazu składa się na niepowtarzalny “Festiwal z atmosferą”!

W najlbliższych miesiącach będziemy poznawać kolejnych artystów, atrakcje oraz informacje na temat przejazdów Kempobusami – specjalnymi autokarami, które przewiozą uczestników z 15 polskich miast prosto do Festivalparku.

Dołącz do wydarzenia: Hip Hop Kemp 2014 – 13. edycja Festiwalu z atmosferą!


Polskim promotorem festiwalu jest agencja
Joytown.

Hip Hop Kemp, 21-23 sierpnia 2014

Festivalpark, Hradec Králové, Czechy

hiphopkemp.pl

facebook.com/hiphopkemppl

Dodaj komentarz