„Jeżeli cię nie ma w sieci to nie istniejesz” …

W dzisiejszych czasach takie hasło staje się coraz bardziej aktualne. Czy wiesz, jaką potęgą stały się obecnie social media? Czy informacje, które można znaleźć na Twój temat w sieci pomagają Ci w kreowaniu własnej kariery zawodowej? Czy dbasz o swój e-wizerunek? Czy wiesz, że Twoja obecność w sieci może mieć znaczący wpływ na Twoją pozycję na rynku pracy?

Jeśli chcesz poznać najlepsza odpowiedź na te pytania w II

edycji projektu MENU KARIERY-Talent w sieci.

Projekt skierowany jest do studentów i absolwentów wrocławskich uczelni wyższych. Powstał on z inicjatywy Biur Karier zrzeszonych w Dolnośląskiej Sieci Biur Karier oraz firmy Active Strategy.

Poprzez  organizację konferencji, cyklu warsztatów i seminarium

realizowanych  jednocześnie na sześciu  uczelniach  Wrocławia, chcemy wyposażyć studentów i absolwentów w umiejętności skutecznego budowania swojego wizerunku w internecie oraz efektywnego wykorzystania mediów społecznościowych do zarządzania własną karierą zawodową

Projekt rozpocznie się w dniu 14 maja konferencją na Politechnice Wrocławskiej. Wśród zaproszonych gości min. Michał Sadowski, Tomasz Sysło, Alex Barszczewski.

Od 19 do 23 maja będzie można wziąć udział w bezpłatnych warsz

tatach, które poprowadzą specjaliści, skutecznie funkcjonujący w przestrzeni wirtualnej, co pozwala im na realizowanie celów biznesowych. 28 maja odbędzie się seminarium podsumowujące projekt.

Jako organizatorzy planujemy pobić zeszłoroczny rekord, kiedy to listy obecności na wszystkie warsztaty zostały zapełnione po około 3 minutach od uruchomienia zapisów.

Pamiętaj! Nie może cię zabraknąć na tym wyjątkowym wydarzeniu. Więcej informacji

znajdziesz na  WWW.MenuKariery.pl  https://pl-pl.facebook.com/DolnoslaskaSiecBiurKarier

Serdecznie zapraszamy !

Menu_Kariery_baner_980x100_GIF