Przegląd kwietniowych wydarzeń Empiku Renoma

Na kwiecień Empik Renoma przygotował kilka bardzo interesujących wydarzeń.

Już 3 kwietnia odbędą się warsztaty muzyczne zatytułowane „Desant gitarowy”, zajęcia poprowadzi Leszek Cichoński, ceniony gitarzysta i inicjator Gitarowego Rekordu Guinessa we Wrocławiu, warsztaty będą przygotowaniem do tegorocznej edycji Gitarowego Rekordu.

W sobotę 5.04 na scenie empiku gościć będzie Grzegorz Kosson, autor książki „Podaj dalej”, a już 16 kwietnia salon odwiedzi Edyta Bartosiewicz (odwołane).

Szczegółowa lista wydarzeń poniżej.

spotkania autorskie:

GRZEGORZ KOSSON
5 kwietnia, godz. 17:00
empik
CH Renoma, Wrocław, ul. Świdnicka 40
Zapraszamy na spotkanie z autorem publikacji zatytułowanej „Podaj dalej”. Książka Grzegorza Kossona jest pierwszą polską próbą całościowego spojrzenia na rolę storytellingu w marketingu i reklamie.  „Podaj dalej” to również propozycja pewnej filozofii marketingu – wzbogacenie marki i dodanie jej kolejnego wymiaru poza „osobowością” czy „charakterem” – obdarzenie jej właśnie wymiarem duchowym. To zaś zupełnie odmienny sposób komunikowania się z konsumentem, który znowu staje się przede wszystkim Człowiekiem. W czasie spotkania autor opowie o współczesnej wizji marketingu i reklamy.

EDYTA BARTOSIEWICZ (ODWOŁANE!!!)
16 kwietnia, godz. 18:00
empik
CH Renoma, Wrocław, ul. Świdnicka 40

Nowy album jednej z najważniejszych polskich wokalistek pojawił się w momencie, kiedy mainstreamowy rock wyjątkowo tego potrzebował. Wraz z nim na scenę powróciły jakość i sens. Zapraszamy na spotkanie z Artystką w przeddzień jej koncertu we wrocławskim Teatrze Muzycznym Capitol. Historia powstawania szóstej solowej płyty Edyty Bartosiewicz zatytułowanej jest …dość nietypowa. Partie instrumentalne zostały zarejestrowane w 2002 roku. Ukazał się wtedy nawet singiel pt. „Niewinność”, ale ostatecznie artystka nie zdecydowała się na wydanie płyty. Dopiero rok 2013 przyniósł upragnione zakończenie prac nad albumem. Jak sama Edyta mówi, nie jest to płyta sensu stricto, ale cały bagaż życiowy zawarty w głosie, muzyce i tekstach. Na „Renovatio” znajdą Państwo trzynaście utworów, w tym wspomnianą już wcześniej „Niewinność”, singiel „Rozbitkowie” oraz znaną z Programu 3 PR „Madame Bijou”.

warsztaty:

DESANT GITAROWY
3 kwietnia, godz. 18:00
empik
CH Renoma, Wrocław, ul. Świdnicka 40
1 maja we Wrocławiu odbędzie się już 12. edycja Gitarowego Rekordu Guinnessa w ramach Thanks Jimi Festival. Impreza przybrała miano kultowej i co roku gromadzi na wrocławskim Rynku uczestników z całej Polski i Europy, którzy podejmują próbę bicia Rekordu Guinnessa we wspólnym graniu na gitarze utworu „Hey Joe”. W tym roku uczestnicy będą próbowali pobić swój rekord z 2012 roku, kiedy słynny kawałek Jimiego Hendrixa zagrany został przez 7273 gitary. Podczas towarzyszącego wydarzeniu koncertu gwiazd zagrają m.in. Eric Burdon z zespołem The Animals, brytyjska legenda rocka – Uriah Heep, a także reprezentacja polskich wykonawców – m.in. zespół Luxtorpeda oraz Wojciech Waglewski.
Gitarowy Rekord Guinnessa to nie tylko święto zawodowych gitarzystów. To także okazja do nauki gry na gitarze w ramach Desantu Gitarowego – cyklu bezpłatnych warsztatów, które odbywać się będą w kwietniu w filiach sieci Empik na terenie całej Polski. Zajęcia poprowadzi dwóch znakomitych gitarzystów i pedagogów z wieloletnim doświadczeniem dydaktycznym – Leszek Cichoński, jeden z najwybitniejszych polskich gitarzystów i pomysłodawca Gitarowego Rekordu Guinnessa oraz Marek Waszczyński, artysta, kompozytor i producent muzyczny. Zajęcia odbędą się w sześciu miastach Polski (Wrocław, Kraków, Katowice, Warszawa, Gdańsk, Łódź), a udział w nich może wziąć każdy – wystarczy gitara i odrobina zapału. Więcej informacji: www.heyjoe.pl

AKADEMIA NIKONA – WARSZTATY FOTOGRAFICZNE
10 kwietnia, godz. 18:30
empik
CH Renoma, Wrocław, ul. Świdnicka 40
Wykładowcy Akademii Nikona poprowadzą serię warsztatów organizowanych przez empikfoto.pl. Wszyscy zainteresowani będą mogli poznać tajniki fotografii portretowej oraz podstawowe zasady oświetlania modela / modelki. W czasie warsztatów zostaną pokazane podstawowe techniki oświetlania i triki, czyli to co może się przydać każdemu miłośnikowi fotografii. Będzie można dowiedzieć się, jak wykorzystać niepozorne przedmioty codziennego użytku w domowym studiu fotograficznym.

ŚRODY Z SWPS: JAK RADZIĆ SOBIE ZE STRESEM?
16 kwietnia, godz. 16:00
empik
CH Renoma, Wrocław, ul. Świdnicka 40
Wszystkie ważne wyzwania powodują w Nas występowanie stresu, który będąc zbyt dużym może obniżać Nasze wykonanie. Jak sobie radzić ze stresem? Kontrolować go by pozytywnie wpływał na wykonanie zadania ? O tym wszystkim opowiem Państwu podczas wystąpienia, podsuwając narzędzia radzenia sobie ze stresem skutecznie wykorzystywane i sprawdzone w sporcie! Warsztaty poprowadzi mgr Kamil Radomski.

Dodaj komentarz