Przyjdź i zgarnij bezcenne doświadczenie!

Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego, z przyjemnością ogłasza oficjalne otwarcie Drogowskazów Kariery 2014. Dziś pierwsze grupy śmiałych i ambitnych wezmą udział w szkoleniach, warsztatach   i debatach z najróżniejszych dziedzin nauki i biznesu.

Już dzisiaj odbędą się pierwsze szkolenia  VII edycji projektu  Drogowskazy Kariery.  Tego dnia uczestnicy będą mogli wziąć udział w zajęciach poprowadzonych przez Szkołę Inwestowania , bliżej poznać media na warsztatach „Social media w pigułce” oraz z pomocą specjalistów z ICF, odpowiedzieć na pytanie „Jak znaleźć złoty środek pomiędzy agresją, a uległością?”. Wybór jest ogromy. Przed nami między innymi ujawnione przez przedstawicieli Filharmonii Wrocławskiej tajniki marketingu w branży muzycznej lub warsztaty z zakresu dykcji i autoprezentacji, poprowadzone przez fundację Umbrella. Specjaliści z Human Partner przedstawią także nowe perspektywy dla zawodów prawniczych, co z pewnością ucieszy studentów kierunków nie tylko prawniczych, ale również administracyjnych i ekonomicznych.

Co trzeba zrobić by wziąć udział w szkoleniach? Wystarczy wejść na stronę http://wroclaw.drogowskazykariery.pl/, wybrać temat, który nas interesuje, zapisać się i zjawić się w odpowiednim miejscu i czasie, by skorzystać z doświadczenia fachowców. Uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego tym bardziej zachęcamy do szybkiej rezerwacji miejsc.

Pamiętaj! To Twój czas! Idź za Drogowskazami i wybierz dobrą ścieżkę!

Kontakt do mediów:
Anna Błachut