Desert Carnival już jutro!

W najbliższą sobotę 1 marca odbędzie się szósta edycja wyczekiwanego na Dolnym Śląsku festiwalu Desert Carnival. Ciężkie brzmienia tym razem uświetnią scenę klubu Alive, a na deskach tego klubu zagrają polskie: Sunnata, Naked Brown, Sautrus, Palm Desert oraz niemieckie Samavayo. 

Szósta edycja Desert Carnival rozpocznie się 1 marca o godzinie 19.05. Na wrocławskiej scenie zagra łącznie pięć kapel. Do wcześniej zapowiadanych Samavayo, Sunnaty, Naked Brown i Sautrusa w ostatniej chwili dołączyli muzycy z wrocławskiej grupy Palm Desert.

Samavayo pochodzi z Berlina i we Wrocławiu wystąpi po raz trzeci. Muzyka tego trio to energetyczne połączenie rocka, metalu i punka. Rodzime podwórko reprezentować będą cztery ekipy. Pierwsza z nich – Sunnata to zespół powstały na gruzach stołecznego Satellite Beaver. Możecie spodziewać się ciężkich oraz długich i rozbudowanych riffów. Wspierać ich będą Naked Brown oraz Sautrus. Pierwszy ze wspomnianych przyjedzie do Wrocławia promować swój debiutancki album „Not So Bad”, Sauturus z kolei pomimo, że ma na koncie tylko jedną „epkę”, spokojnie już teraz może pochwalić się wieloma koncertami i wyszukanym klimatem. Palm Desert wrocławskiej publiczności przedstawiać nie trzeba. Klimat jaki robią na koncertach jest niepowtarzalny i tak będzie zapewne tym razem.

Desert Carnival już po raz kolejny będzie okazją do spożycia świeżej Yerba Mate serwowanej przez wrocławski sklep Yerbomania, kupienia muzycznych gadżetów DC, w tym festiwalowych kufli, otwieraczy, a także spróbowania domowej roboty piwa. Atrakcje i niespodzianki dla gości zaserwują także sklep muzyczny Guitar Max oraz hostel Silesius, z którym organizatorzy DC rozpoczynają współpracę (między innymi 10% zniżki na całą ofertę pokoi z biletem DC). Bilety w cenach 20/25PLN już tylko przez kilka dni do nabycia na stronie www.desertcarnival.pl oraz klubie Alive. Więcej informacji również na www.facebook.com/desertcarnival

Dodaj komentarz