NGS B.e.s.t. REKRUTUJE! Aplikuj już teraz!

Studiujesz, ale odnosisz wrażenie że to za mało? Chciałbyś w ciekawy i kreatywny sposób spożytkować nadmiar energii? Posiadasz swoje pasje i pragniesz nimi zarażać innych ludzi? Pragniesz zdobyć doświadczenie cenione przez Twojego przyszłego pracodawcę i dobrze się przy tym bawić? Chcesz poznać pozytywnie zakręconych ludzi i razem z nimi tworzyć niesamowite rzeczy?
Jeśli na chociaż jedno pytanie odpowiedziałeś „tak”, to pozostało Ci tylko jedno…. aplikować do Niezależnej Gazety Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego B.e.s.t. 🙂

Niezależna Gazeta Studentów B.e.s.t. to jedna z najważniejszych wrocławskich gazet studenckich, działająca już 17 rok przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu i stanowiąca jego integralną cześć. Tworzona jest przez studentów dla studentów. Porusza kluczowy dla studenckiego środowiska szeroki wachlarz tematów od ekonomii i polityki do kultury i form spędzania czasu wolnego. Nasi redaktorzy szkoleni są przez profesjonalistów, łącząc ekonomiczny charakter studiów ze starannie przygotowanym warsztatem dziennikarskim.

Szczycimy się naszą niezależnością przy zajmowaniu stanowiska w ważnych kwestiach, gdyż sami określamy tematykę i przekaz poglądowy. Równocześnie reprezentujemy środowisko studentów UE we Wrocławiu, stale współpracując z uczelnianym samorządem. Docieramy do ponad 18. tysięcy studentów.

B.e.s.t. to nie tylko czasopismo, ale przede wszystkim rozpoznawalna marka! Jesteśmy jedną z najdłużej działających organizacji studenckich we Wrocławiu, a nasze logo na stałe wpisało się w krajobraz uczelnianego kampusu. Popularności dodają nam organizowane corocznie eventy: „Bestory” – gala, na której przyznajemy nagrody dla najlepszych profesorów, „Targowisko” – targi wrocławskich organizacji studenckich, które zachęcają młodych żaków do aktywnego udziału w życiu uczelni oraz „Wielka Draka dlaDzieciaka” – świąteczna zbiórka charytatywna na pomoc dzieciom z wrocławskiego hospicjum i domów dziecka.

B.e.s.t. to także nowoczesny i chętnie odwiedzany serwis internetowy. Na naszej stronie można znaleźć aktualne informacje dotyczące uczelni, gospodarki i wydarzeń ze świata biznesu czy kultury. Dostarczamy informacji i rozrywki, zapraszamy nahttp://best.ue.wroc.pl/

B.e.s.t. w liczbach:

17 lat działalności,
3 000 egzemplarzy comiesięcznego nakładu,
24 strony pełne interesujących artykułów i informacji,
4 strony w kolorze,
18 000 osób, do których docieramy,
1 000 wyświetleń dziennie strony internetowej,
ponad 1600 fanów na Facebooku,
konkursy na FB,
pełna pomysłów redakcja.

Co może dać Ci działalność w naszej gazecie?
– zdobycie doświadczenia zawodowego w gazecie studenckiej działającej od 17-tu lat! (wystawiamy zaświadczenia i referencje)
– możliwość odbycia praktyk studenckich
– szansa na wszechstronny rozwój
– uczestnictwo w szkoleniach i projektach
– aktywność w wielu działach jednocześnie
– wyjazdy szkoleniowe i integracyjne
– legitymację prasową
– akredytacje i darmowe wejściówki na różne wydarzenia
– dostęp do najświeższych informacji – przed innymi
– luźną atmosferę
– a przede wszystkim, możliwość nawiązania przyjaźni na wiele lat!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej? Otwórz zakładkę http://best.ue.wroc.pl/rekrutacja/index.php

I pamiętaj – z nami, wszystko jest możliwe!
Pozdrawiamy, _DSC0333Niezależna Gazeta Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego B.e.s.t.