GALA FINAŁOWA PROGRAMU RECCOVER 2

Ponad pół roku temu rozpoczęliśmy pracę nad drugą edycją programu Reccover – czyli produkcją typu talent – show skierowaną do młodych wrocławskich zespołów. Otrzymaliśmy około 50 zgłoszeń, z czego wybraliśmy dziesięć niepowtarzalnych i zupełnie różnorodnych zespołów. Piątego grudnia wyemitowaliśmy pierwszy odcinek programu – od tej pory w każdy czwartek, do trzynastego lutego włącznie, punkt osiemnasta, nasi widzowie mogli oglądać kolejne covery znanych utworów.

Nadszedł czas na wyłonienie zwycięzcy tej edycji programu! Widzowie mogą głosować na swoich faworytów za pomocą aplikacji, którą można znaleźć pod adresem: https://www.facebook.com/KampusTV/app_218507728249114. Ten etap zakończy się 22 lutego o godzinie 23.59. Natomiast na gali finałowej zobaczymy, komu jury postanowiło przyznać punkty – tym samym poznamy zwycięzcę programu.

Gala finałowa rozpocznie się w niedzielę, 23 lutego, o godzinie 19.00 w klubie Nietota. Poza przypomnieniem wszystkich coverów tej edycji i wyłonieniem zwycięzcy, na gości czeka kilka muzycznych niespodzianek. Serdecznie zapraszamy do spędzenia z nami niedzielnego wieczoru oraz poznania zespołów biorących udział w programie Reccover – już zaczyna się o nich robić głośno we wrocławskim świecie muzycznym!plakat gala finałowa

Program „REC*COVER” to produkcja Telewizji Studenckiej KampusTV. Twórcy zainspirowali się popularnością coverów publikowanych w Internecie. Ideą programu jest promowanie młodych wrocławskich zespołów, które wykonują jeden z dwudziestu utworów z listy w swojej własnej, oryginalnej aranżacji. Nagrania zespołu odbywają się zawsze w tym samym klubie Nietota.Po dziesięciu odcinkach będziecie mogli głosować na swoich ulubieńców. Jednak tym razem dodatkowe prawo głosu będzie miało również jury złożone z przedstawicieli wrocławskiego rynku muzycznego. (Zdradzimy, że w skład jury wchodzą m.in muzycy z zespołu Mikromusic, utalentowana wokalistka Adrianna Styrcz oraz szanowany dziennikarz muzyczny radia Ram – Piotr Bartyś, członkowie zespołu Me Myself and I oraz przedstawiciel Radia Luz).

Nagrodą główną jest profesjonalny teledysk wykonany przez Telewizję Studencką KampusTV, singiel nagrany w Sonic Loft Studio oraz 50% zniżki na nagranie płyty, 3×3 h do wykorzystania w sali prób Rewolucja dźwięku, akcesoria od Laboga oraz 10% rabatu na akcesoriana trzykrotne zakupy w dla-gitarzysty.pl. Przewidziane są również dwie nagrody dodatkowe za drugie i trzecie miejsce w konkursie (odpowiednio nagranie singla, 30% zniżki na nagrania płyty oraz koncert w Klubie Nietota).