1 lutego spotkanie autorskie z Maciejem Balcerzakiem – autorem książki „Planeta Korporacja”

Już 1 lutego Empik Renoma zaprasza na kolejne spotkanie autorskie. Centrum Handlowe Renoma tym razem gościć będzie Macieja Balcerzaka autora książki „Planeta Korporacja”.

Szczegóły:

MACIEJ BALCERZAK
01 luty, godz. 18:00
empik CH Renoma, Wrocław, ul. Świdnicka 40
Zapraszamy na spotkanie z autorem poradnika, który w praktyczny sposób opowiada, jak pracować w korporacjach, jak budować karierę i pozycję, na co uważać, gdzie szukać swoich szans, tak by zostać Prezesem.
„Planeta Korporacja – Jak przetrwać, zrobić karierę i zostać Prezesem” to poradnik opisujący świat korporacji, działających w polskich realiach, widziany oczami korporacyjnego niewolnika. Odpowiada na wiele istotnych pytań – jak pisać CV, jak się ubierać czy jak budować relacje z innymi. Wszystko to jest pokazane w sposób dowcipny i lekki, okraszone licznymi historiami i anegdotami z życia autora. A autor, Maciej Balcerzak, od wielu lat pracuje w korporacjach (min. Ernst & Young, Orange). Pełniąc funkcje dyrektorskie i managerskie poznał Planetę Korporację, jak mało kto. Chcesz zostać Prezesem, przeczytaj Poradnik Korporacyjny!

Dodaj komentarz