KONKURS! Wygraj bilety na Kronosa do Teatru Polskiego

Mamy dzisiaj dla Was kolejny konkurs! Tym razem do wygrania są aż trzy bilety dla dwóch osób na Kronosa w Teatrze Polskim!

Do wygrania są:

18.01, sobota, 19:00, Kronos – wejściówka dla dwóch osób
19.01, niedziela, 19:00, Kronos – wejściówka dla dwóch osób
19.01, niedziela, 19:00, Kronos  – wejściówka dla dwóch osób

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy na adres best.ue.wroc@gmail.com napisać o czym jest „Kronos” Gombrowicza, swoje imię i nazwisko oraz wybraną datę przedstawienia (można podać kilka). Prosimy również o podanie numeru telefonu, co ułatwi poinformowanie o wygranej i umówienie się na odbiór wejściówek. Gwarantujemy, że Wasze numery nie zostaną wykorzytane do innych celów!

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 16.01 (czwartek), godz. 14:00.

KRONOS – szczegóły:

• adaptacja sceniczna i reżyseria KRZYSZTOF GARBACZEWSKI
  • scenografia ALEKSANDRA WASILKOWSKA
  • kostiumy SVENJA GASSEN
  • wideo ROBERT MLECZKO
  • reżyseria światła BARTOSZ NALAZEK
  • muzyka JULIA MARCELL

OBSADA

• asystent reżysera i koordynator projektu RADEK MIRSKI
  • asystent scenografa MAŁGORZATA MATERA
  • inspicjent EWA WILK
  • sufler MAGDALENA KABATA
  • charakteryzacja MATEUSZ STĘPNIAK, MARIANNA BARTNICKA
  • garderobiane ANNA DOBOSZ, LUCYNA DOMAŃSKA, BEATA MAZURKIEWICZ, JOANNA ZBOROWSKA
  • montażyści ADAM BURACZEK, GRZEGORZ KLOC, DANIEL MARIAŃSKI, PAWEŁ STANASZEK, GRZEGORZ SZNAJDER, ŁUKASZ SZYSZKA
  • rekwizytor MAREK IWANASZKO
  • realizacja światła i projekcji DARIUSZ BARTOŁD, KAZIMIERZ BLACHARSKI, PAWEŁ OLSZEWSKI
  • realizacja dźwięku RAFAŁ DUDEK, TOMASZ ZABORSKI
  • dziękujemy prof. ANDRZEJOWI NOWAKOWI, MIKOŁAJOWI BIESADZE i KLARZE ŁUCZNIK za sieciową analizę językową tekstu Kronosu

Najbardziej oczekiwana książka roku 2013, Kronos Witolda Gombrowicza, po raz pierwszy na scenie w Polsce. Autor Ferdydurke i Dzienników debiutuje jako kronikarz własnej codzienności. W swoich zapiskach próbuje zatrzymać czas. Rytualizuje go, wyliczając zarobki, spotkanych ludzi, kochanków, przeczytane książki, choroby. Jak mu na to odpowiedzieć w teatrze? Swoim Chronosem, Kronosem, zatrzymanym, złapanym na gorącym uczynku przemijaniem?

UWAGA! W spektaklu wykorzystywane jest światło stroboskopowe!

licencjodawcy – Stowarzyszenie Autorów ZAiKS, Warszawa, i ART2, Warszawa

574. premiera Teatru Polskiego we Wrocławiu

Prapremiera polska w Teatrze Polskim na Scenie im. Jerzego Grzegorzewskiego 15 grudnia 2013

Czas trwania:

120 minut (bez przerwy)

Ceny biletów:

I miejsca: 40 zł (norm.), 30 zł (ulg.)
II miejsca: 32 zł (norm.), 26 zł (ulg.)

kronos-animowany