Świat jest piękny? – Gietka

Od przeszło tygodnia, możemy usłyszeć w sieci, nowy track Gietki, młodego rapera z Bogatyni. Nowy utwór nazywa się „Świat jest piękny” i jest już trzecim trackiem promującym EPke „Coś na sumieniu”.

Utwór „Świat jest piękny” opowiada o dosyć drażliwym i sceptycznym podejściu do zachowań ludzkich czy samych ludzi. (Notabene, w żadnym wypadku tym kawałkiem nie chcę nikogo indoktrynować, każdy ma swój obraz wizerunku wszystkiego wokół, piszę to ponieważ spotkałem się z opinią o sobie, coś w stylu, że czuje się jak Guru dla ludzi hehe) Nawijam o tym jak traktuje samą ziemię pod pryzmatem miasta w którym mieszkam, czyli w dziurze bez perspektyw, gdzie tak naprawdę nigdy nie było podane nic na tacy. Wiele osób pewnie nie raz słyszało od społeczeństwa ”dostosuj się” w formie publicznego linczu, jednak Ja robię swoje, a perspektywy których nie ma, sam sobie buduję … muzyką. Mam nadzieję, że nadal tak będzie – podsumował Gietka.

4 myśli na temat “Świat jest piękny? – Gietka

  1. Dobry,chilloutowy bit. Dobry tekst pod względem rozkminy i technicznie. Fajne emocje. Widać potencjał.

  2. Nie przepadam za muzyką tego typu, ale szacun za tekst, no i właściwie za resztę. 😉 Coś musi być, że do mnie przemawia.
    Brawo. 🙂

Dodaj komentarz