Pierwszy odcinek 2. edycji programu muzycznego RECCOVER!

Pierwszy odcinek 2. edycji programu muzycznego RECCOVER produkcji Telewizji Studenckiej KampusTV. Wrocławski zespół Pure Snow coveruje hit tego lata – piosenkę Robina Thicke – Blurred Lines!

*Program „Reccover” to produkcja Telewizji Studenckiej KampusTV. Twórcy zainspirowali się popularnością coverów publikowanych w Internecie. Ideą programu jest promowanie młodych wrocławskich zespołów, które wykonują jeden z dwudziestu utworów z listy w swojej własnej, oryginalnej aranżacji. Nagrania zespołu odbywają się zawsze w tym samym klubie Nietota. Po dziesięciu odcinkach będziecie mogli głosować na swoich ulubieńców. Jednak tym razem dodatkowe prawo głosu będzie miało również jury złożone z przedstawicieli wrocławskiego rynku muzycznego. (W skład jury wchodzą m.in muzycy z zespołu Mikromusic, utalentowana wokalistka Adrianna Styrcz oraz szanowany dziennikarz muzyczny radia Ram — Piotr Bartyś, członkowie zespołu Me Myself and I oraz przedstawiciel niezależnego Akademickiego Radia Luz Marta Malinowska).

Nagrodą główną jest profesjonalny teledysk wykonany przez Telewizję Studencką KampusTV, singiel nagrany w Sonic Loft Studio oraz 50% zniżki na nagranie płyty, 3×3 h do wykorzystania w sali prób Rewolucja dźwięku oraz akcesoria od Laboga. Przewidziane są również dwie nagrody dodatkowe za drugie i trzecie miejsce w konkursie (odpowiednio nagranie singla, 30% zniżki na nagrania płyty oraz koncert w Klubie Nietota).

Szczegóły na www.facebook.pl/Reccover

2 myśli na temat “Pierwszy odcinek 2. edycji programu muzycznego RECCOVER!