Gietka – „Rachunek sumienia”

Marcin Gietka vel Gietka to młody 18-letni raper z Bogatyni. Muzyka jest jego pasją. Dąży do określonego przez siebie celu i nigdy się nie poddaje. Cechuje go ogromny optymizm oraz duża pewność siebie. Mimo optymistycznego poglądu na życie, pierwsza płyta Marcina wydana będzie w tonie spowiedzi, rachunku sumienia. I taką właśnie nazwę – „Rachunek sumienia”, nosi płyta której oczekujemy.
– Gdy postanowiłem zająć się muzyką tak na poważnie, poczułem potrzebę zrobienia rachunku sumienia. Jest to moja sprawa osobista. Nie wyobrażam sobie przygody z muzyką i robienia jakichkolwiek projektów muzycznych, kiedy mam „coś na sumieniu”. Po prostu poczułem potrzebę opowiedzieć na swojej płycie o sytuacjach i refleksjach, które mi towarzyszyły podczas tego projektu. Płyta ta od początku do końca nie brzmi jak typowy projekt, ale bardziej jak droga, która poprowadziła mnie właśnie do tego miejsca, w którym teraz jestem – dodaje Gietka.

1173644_598232453549502_1536018885_n

Pierwsza płyta jest efektem jego wielomiesięcznej pracy. – Płyta jest moim rachunkiem sumienia. Znajdzie się na niej 6 utworów. Prace nad nią trwały pół roku. Dużo czasu zajął dobór bitów. To nie jest tak łatwe, jakby się mogło wydawać. Użeranie się z producentami, czekanie na aranże itd. Nagrywałem ją na raty, stąd tak długi okres jej tworzenia – zdradza raper.

Prezentujemy Wam singiel z płyty GietkiWracam na tarczy. Sprawdzajcie!

Oficjalny fanpage artysty – https://www.facebook.com/gietkarap

W artykule wykorzystano wypowiedzi Marcina udzielone dla portalu zinfo.pl.

4 myśli na temat “Gietka – „Rachunek sumienia”

Dodaj komentarz