KONKURS! Wywiady z szuflady – kto w grudniu? Zgadnij i zgarnij książkę!

Drodzy czytelnicy, zadajcie sobie pytanie – Czy czytacie regularnie B.e.s.t.a. Jeśli odpowiedź brzmi – TAK, powinniście znać nasz cykl „Wywiady z szuflady”. W grudniowym numerze ukaże się rozmowa ze znaną Wam postacią ze świata prasy i telewizji. Zadanie konkursowe polega na tym, abyście zgadli – któż to taki. 
Podpowiedzią jest poniższy cytat, pochodzący z felietonu owej osoby:
„Bo jak ktoś zaczyna od „antysemitą nie jestem, ale…”, to na bank wiadomo, jak skończy: że on do Żydów nic nie ma, ale dlaczego od razu muszą mieć większość w rządzie i parlamencie i może by tak się przenieśli do Izraela, to nad Wisłą przestanie wreszcie jechać czosnkiem, a tak w ogóle to stryjenka babci ratowała Żydów w czasie wojny, a oni potem szkalowali Polskę, więc sami widzicie, jak to jest z takimi. Albo: rasistą nie jestem, ale gdy widzę, jak kupa śmierdzących asfaltów rwie w klubie polskie dziewczyny, no to mi się po prostu niedobrze robi. Nic do nich nie mam, ale czy nie mogliby się zabawiać w tym swoim orangutanowie?”

Na Wasze odpowiedzi czekamy do północy 28 listopada. Wysyłajcie je na adres best.ue.wroc@gmail.com wpisując swoje imię i nazwisko oraz konkursową odpowiedź.
Do wygrania książka Grażyny Jagielskiej „Miłość z kamienia. Życie z korespondentem wojennym.”.

Sprawdzajcie pocztę – wynik konkursu podamy mailowo!

5 myśli na temat “KONKURS! Wywiady z szuflady – kto w grudniu? Zgadnij i zgarnij książkę!

Dodaj komentarz