Targowisko 2013 : 9-10 października

Na studiach nie czas na nudę, ale warto się też czegoś nauczyć! Dlatego właśnie czas dowiedzieć się czegoś o organizacjach i kołach naukowych, w których można nie tylko poznać ciekawych ludzi, ale też zdobyć potrzebną wiedzę i umiejętności, które znaczą więcej niż niejeden zdany egzamin.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 9-10 października (środa i czwartek) od godz. 10:00 do 15:00 w Dolnośląskim Centrum Informacji Naukowej i Ekonomicznej (Biblioteka Główna UE).

Nie może Was zabraknąć! Podczas wydarzenia odbywać się będą różne konkursy z nagrodami, przede wszystkim jednak jest to niebywała okazja, aby spotkać się z nami i porozmawiać! Już nie możemy się doczekać, kiedy dołączycie do naszego grona!

9.10 wieczorem, po Targowisku będziecie mieli okazję zobaczyć, jak dobrze bawią się studenci! Zapraszamy do Eteru na wspólną rozgrzewkę podczas Szał Baj Najt !

Targi – już od 13-tu lat – są organizowane przez naszą redakcję – Niezależną Gazetę Studentów „B.e.s.t.” Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Zapraszamy! 🙂

Poniżej tegoroczne wydanie specjalne B.e.s.t-a z okazji Targowiska. W wydaniu tym znajdziecie prezentacje organizacji i kół naukowych, które będziecie mogli spotkać na organizowanym przez nas Targowisku 2013.

Jedna myśl na temat “Targowisko 2013 : 9-10 października

1. Targowisko było extra! Sporo osób i wszyscy tacy otwarci i sympatyczni. Będzie jakaś relacja? Czy są zdjęcia?