CareerCon – GWARANCJA SUKCESU

Szukasz pracy w renomowanych firmach? Jesteś profesjonalistą w swojej dziedzinie i posiadasz kilkuletnie doświadczenie zawodowe? Nie zwlekaj i dołącz do nas!

Targi Kariera w Finansach i Bankowości to prestiżowe wydarzenie o charakterze ogólnopolskim, odbywające się cyklicznie w największych miastach Polski. Jako organizator współpracujemy TYLKO z liderami polskiego sektora finansów i bankowości. Poprzez wcześniejszą selekcję uczestników Targi mają charakter zamknięty, co umożliwia bezpośredni i swobodny kontakt z wystawcami. Zaletą naszych imprez jest bogaty program prelekcyjny. Uznani eksperci w dziedzinie finansów i bankowości poprowadzą wykłady oraz warsztaty, które są szansą na poszerzenie swojej wiedzy.

UCZESTNICY:
Warunkiem wzięcia udziału w Targach jest rejestracja kwalifikowana. Dzięki temu uczestnikami są wyłącznie specjaliści z branży posiadający minimum 3-letnie doświadczenie. Udział w Targach jest bezpłatny. Wystarczy prawidłowo wypełnić formularz online.

WYSTAWCY:
Liderzy rynku finansowo – bankowego. Firmy o zasięgu ogólnopolskim oraz międzynarodowe korporacje rekrutujące doświadczonych pracowników z branży.

NAJBLIŻSZE EDYCJE:

11.05.2013– Wrocław
rejestracja – http://careercon.pl/karierawfinansach/wroclaw/rejestracja

15.06.2013 – Gdańsk

rejestracja – http://careercon.pl/karierawfinansach/gdansk/rejestracja

Szczegółowe informacje na naszej stronie internetowej:

www.careercon.pl

Udział w Targach to przede wszystkim możliwość podwyższenia swoich kwalifikacji, nawiązania kontaktu
z branżowymi gigantami oraz poznanie aktualnych ofert pracy. KARIERA w FINANSACH
i BANKOWOŚCI to idealne dopasowanie – zmotywowani i kompetentni pracownicy oraz doświadczeni pracodawcy.

CareerCon jest liderem na rynku modelowania kariery i rekrutacji specjalistów branży finansowej. Pomagamy najlepszym! Jako jedyni w Polsce organizujemy zamknięte spotkania dla ekspertów!

CAREERCON – WYSOKI POZIOM I KULTURA BIZNESU

DO ZOBACZENIA NA TARGACH !!!

 

Dodaj komentarz