Spotkanie z Jerzym Dudkiem

Salon Empik RENOMA przygotował dla odwiedzających wspaniałą niespodziankę. Już 27 lipca o godz. 18.30 gościem salonu będzie Jerzy Dudek –  wielokrotny reprezentant kadry narodowej w piłce nożnej oraz zdobywca Pucharu Europy z F.C. Liverpool. Znany bramkarz będzie promował swoją najnowszą książkę zatytułowaną „Pod presją”. Książka Jerzego Dudka i Pawła Habrata jest przeznaczona nie tylko dla fanów piłki nożnej, ale dla pasjonatów sportu w ogóle. To doskonała pozycja zarówno dla młodzieży uprawiającej sport, jak i dla ich rodziców, opiekunów i trenerów. Jerzy Dudek dzieli się swoim doświadczeniem z gry w największych klubach świata, opowiada o kulisach wielkich meczów, a także o swojej długiej i trudnej drodze na szczyt, do piłkarskiego raju – królewskiego Realu Madryt.
Podczas spotkania autor książki zdradzi kulisy jej powstawania oraz opowie o swojej zawodniczej karierze.

Pozostałe wydarzenia:

Gwiazdy sceny muzycznej 12 edycji MFF T-Mobile Nowe Horyzonty w salonie EMPIK Renoma Wrocław

Zapraszamy na spotkania autorskie z gwiazdami sceny muzycznej 12 edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty, który w dniach 19-29 lipca odbywać się będzie we Wrocławiu.

COOL KIDS OF DEATH
20 lipca, godz. 17.00
empik CH Renoma, Wrocław, ul. Świdnicka 40
Cool Kids of Death – najgłośniejszy debiut minionej dekady na polskiej scenie alternatywnej – pod koniec 2011 roku ponownie dał o sobie znać wydając album zatytułowany „Plan ewakuacji”. Pozycja przełomowa i wyjątkowa, fundująca oryginalną jakość – przemyślany, kunsztowny, ale i niesłychanie przebojowy soundtrack do gorzkich wynurzeń na niepokojące tematy.

BALLADY I ROMANSE
24 lipca, godz. 17.00
empik CH Renoma, Wrocław, ul. Świdnicka 40
Barbara Wrońska, wokalistka zespołu Pustki, w 2007 roku wraz ze swoją siostrą Zuzanną założyła duet Ballady i romanse. Ich pierwsza płyta okazała się sporym sukcesem artystycznym. Drugi album siostrzanego zespołu ukazał się 2011 roku, został zatytułowany „Zapomnij” i jest w całości inspirowany twórczością Czesława Miłosza.

DANIEL BLOOM
26 lipca, godz. 17.00
empik CH Renoma, Wrocław, ul. Świdnicka 40
Daniel Bloom – kompozytor, wokalista, multinstrumentalista. Twórca wielokrotnie nagradzanych ścieżek dźwiękowych do filmów „Tulipany” i „Wszystko co kocham” wyreżyserowanych przez Jacka Borcucha.

Dodaj komentarz