Kwiecień 2012

Kwiecień…
…ostatnia chwila na złapanie oddechu przed wyjątkowo wczesną tego roku sesją letnią. Coraz dłuższe, cieplejsze i bardziej słoneczne dni, są dowodem na to, iż rzeczywiście przyszła wiosna i miasto w końcu zaczyna budzić się z zimowego snu. Nie dajmy się jednak ponieść kompletnej beztrosce i wykorzystajmy nasze ożywione umysły biorąc udział w profesjonalnych warsztatach, szkoleniach czy spotkaniach aranżowanych przez studenckie organizacje i koła naukowe.
Dodatkowo, dla spragnionych kulinarnych wrażeń – dobra wiadomość – powraca „Rzut Oka Żarłoka”, a wraz z nim recenzja Mexico Bar. Nie zapominajcie jednak, że po niesamowitej uczcie trzeba zadbać o kondycję, aby latem móc pochwalić się nienaganną sylwetką. Nasza propozycja to sporty walki – ostatnio bardzo modne, gdyż nie tylko poprawiają koordynację, ale zarazem pozwalają na poznanie wschodnioazjatyckiej kultury.
A skoro mowa o innej kulturze… Już 25 kwietnia będziecie mieli okazję spotkać boginie i bogów prosto z greckiego Olimpu. Mam na myśli oczywiście Galę The B.e.s.t.-ory 2012, w czasie której sami Afrodyta i Apollo przedstawią nam studencki panteon, a następnie przeniosą na boskie Dionizje do klubu Mundo. Pamiętajcie przy tym o uprzednim dopisaniu się do eventowej listy poprzez głosowanie na stronie wydarzenia: best.ue.wroc.pl/bestory!
Tymczasem – przyjemnej lektury,
Aleksandra Kler