Auto Stop Race – zapisy od 1 kwietnia!

Majówka na działce, w górach czy u rodziny wieje nudą? Dla wszystkich poszukiwaczy wrażeń mamy dobrą wiadomość! Już 28 kwietnia 2012 roku z Wrocławia po raz kolejny wystartuje niezwykły wyścig – Auto Stop Race 2012. Tym razem do Rzymu i jak zawsze autostopem!

Jeśli zastanawialiście się kiedyś ile prawdy jest w powiedzeniu, że wszystkie drogi prowadzą do Rzymu, to z pewnością będzie to doskonała okazja, aby się o tym przekonać. Czwarta odsłona jednego z najbardziej wyczekiwanych projektów studenckich ma zgromadzić przeszło 1000 uczestników! To prawie tyle ile wzięło udział w poprzednich trzech edycjach. Przypomnijmy były to: chorwacka Pula, włoskie Rimini oraz słoneczna Barcelona.

Wyścig rządzi się trzema prostymi zasadami: wygrywa najszybszy, poruszać można się tylko „na stopa”, wszyscy się świetnie bawią. 1650 km wrażeń i przygód gwarantuje organizator całego przedsięwzięcia – Klub Podróżników BIT działający przy Samorządzie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego. Tak jak w poprzednich odsłonach ASR na mecie na uczestników czekać będą liczne konkursy, cenne nagrody oraz wielka feta. Nie można tego przegapić!

Udział w tym niezwykłym wydarzeniu może wziąć każdy student/studentka. Wystarczy znaleźć współtowarzysza podróży, zapisać się na stronie internetowej www.autostoprace.pl , spakować plecak i nie zapomnieć pojawić się na starcie 28 kwietnia. Dla wszystkich, którzy pragną być na bieżąco informowani o postępach w przygotowaniu projektu, polecamy zapisać się do dostępnego na stronie ASR newslettera.

Do zobaczenia w wiecznym mieście!

www.autostoprace.pl

Dorota Dziuruń