CASTING do The B.e.s.t.-ory 2012

Już niedługo kwiecień, a każdy przykładny student wie, że w związku z tym zanosi się na The B.e.s.t.-ory 2012 – coroczny plebiscyt na godnych wyróżnienia pracowników Uniwersytetu Ekonomicznego. W tym roku przenosimy sie do starożytnej Grecji. Czujecie to słońce, morze i zapach oliwek?

Zatem najwyższy czas ogłosić casting na twarze tego wybornego wydarzenia! Światowa sława, czerwony dywan, limuzyny i występy w talk show-ach… Faktycznie, tego nie możemy zaoferować, ale mamy coś równie ciekawego. Dzięki aktywnemu udziałowi w The B.e.s.t.o.-rach możesz już niedługo dołączyć do boskiego grona na Olimpie!

O co chodzi? Poszukujemy osób o miłej aparycji do sesji zdjęciowych, na kwietniową okładkę B.e.s.t.a. i materiałów promocyjnych związanych z organizacją naszej Gali. Czyż nie przyjemnie byłoby wcielić się w Apolla czy Afrodytę?

Kolejnym przedsięwzięciem będzie stworzenie filmików reprezentujących poszczególne kategorie wyróżnień, które pojawią się na naszym kanale B.e.s.TiVi na youtube, na stronie internetowej wydarzenia, na Facebooku, a ostatecznie zostaną wyświetlone podczas rozdania The B.e.s.t.-orów 2012. Potrzebujemy zatem nie tylko modelek czy modeli, ale i również aktorów rodem z antycznego teatru. (Oczywiście, w przeciwieństwie do starożytnych Greków, nie dyskryminujemy bynajmniej płci żeńskiej 😉 )

Osobną kategorią będą występy artystyczne w czasie Gali, jak i również na Boskim After Party, które odbędą się 25 kwietnia.

Jeśli masz talent, pokaż go studentom i wykładowcom!
Na boginie i bogów będziemy czekać 26 marca.

Dokładna godzina i miejsce: 26 marca, godz. 17:00, sala 3 bud. P

Zapraszamy! 🙂

——————————————————

The Independent Student Newspaper B.e.s.t. is organising The B.e.s.t.-ory 2012 – annual contest for the best employees of the Wrocław University of Economics. This year the event will be around ancient Greece. Can you feel this sun, sea and the smell of olives;)?

It is high time to make casting for faces of The B.e.s.t.-ory!

We are looking for people with nice appearance to make with them photo sessions for the cover of our newspaper and promo materials. You will impersonate gods like Apollo or Aphrodite. Sounds good? It’s not the end. If you have talent you can actively participate in ceremony on April, 25th. We need actors, dancers and singers. You will be able to show your skills also at Divine After Party in the club.

Don’t hesitate! Feel free to come on March, 26th to our casting

Exact time and classroom: 26th March, 17:00, 3P