Marzec 2012

Studencka ambicja…

Podjudzana pierwszymi nieśmiałymi oznakami wiosny najbardziej rozkręca się właśnie w marcu.  Sesja za nami, karnawał wraz z walentynkowym podbijaniem serc za nami, praca licencjacka lub magisterska prawie ukończona. Połowa drugiego semestru to idealny moment, aby zacząć działać.

Koła naukowe i organizacje studenckie nie pozostają obojętne naszym oczekiwaniom i wychodzą jak zwykle naprzeciw najbardziej wymagającym studentom, organizując konkursy  zrzeszające miłośników fotografii (IKSS Press Foto oraz Discover Europe), konferencje naukowe podczas Dni Jakości, a także szkolenia z Informatyki Biznesowej. Dodatkowo, wszystkich poszukujących wakacyjnej pracy, stażu czy praktyk, zapraszają do udziału w Karierosferze 2012 oraz Dniach Kariery. Jeśli pomimo tylu propozycji wciąż czujecie niedosyt wrażeń, czas najwyższy porzucić schematyczny sposób działania i wstąpić do wrocławskiej MAFII.

Wasze ambitne plany nie kończą się na samych uczelnianych projektach? Zastanawiacie się nad wakacyjnym wolontariatem czy może studiami zagranicą? Dzięki Xeli poznacie peruwiańskie „życie w pigułce”, a Wojtek zaprezentuje Wam amerykańską studencką rzeczywistość od trochę innej strony niż większość z nas ją sobie wyobraża. Dla kontrastu, sami Erasmusi opowiedzą o zaletach studiowania właśnie w Polsce!

Gotowi na konkretną dawkę wrażeń?
Czas start i do lektury!

Aleksandra Kler

1 Komentarz

1. KNN PROPERTY's Gravatar KNN PROPERTY
    środa, 14.03.2012

knn.nieruchomosci@gmail.com
    to mail kontaktowy do KNN PROPERTY(str.6) dla osób zainteresowanych uczestnictwem w spotkaniach Koła;).