Premierowy koncert Mesajah we Wrocławiu

16 marca we wrocławskim klubie Łykend odbędzie się koncert Mesajah, podczas którego artysta po raz pierwszy zaprezentuje materiał ze swojej nowej płyty. Album „Jestem Stąd” ukaże się 15 lutego i będzie drugim krążkiem w solowej karierze muzyka. Na scenie Łykendu towarzyszyć mu będą muzycy z zespołu Riddim Bandits oraz zaproszeni goście.

Album „Jestem Stąd” powstawał przez ostatnie trzy lata i jest mieszanką różnych stylów muzycznych, zarówno krytyczną, jak i optymistyczną odpowiedzią autora na otaczający świat oraz jego własnym społecznym komentarzem. W tekstach nowych utworów artysta opowiada o swoich przeżyciach i refleksjach z ostatnich kilku lat. Jak sam mówi, płyta jest dojrzalsza od poprzedniej, bo on sam jest dojrzalszy i bogatszy o nowe doświadczenia.

Do współpracy nad nowym albumem Mesajah zaprosił wielu gości: Kamila Bednarka, paXona, Yanaza, Dogasa, Zgasa oraz MiloMailo. Płyta w całości została zrealizowana przez paXona, natomiast za riddimy odpowiedzialni są House of Riddim z Austrii, Dreadsquad, GPD z Bardacha Studio oraz Riddim Bandits. Mesajah przez ostatnie lata poza reggae miał kontakt także ze sceną hip-hopową, czego efektem jest utwór nagrany wspólnie z Dogasem z Wice Wersy pt. „Jestem każdym”. Na płycie znajdziemy również kawałki przekazujące dużą dawkę pozytywnej energii jak „Do przodu (Jak Messi)”, czy powstały we współpracy z Kamilem Bednarkiem „Szukając Szczęścia”.

Większość nagrań utrzymanych jest w stylistyce modern roots, pojawiają się też utwory z elementami drum’n’bass oraz jungle. Wydawcą albumu jest wrocławska agencja Lion Stage Management.

MESAJAH – premierowy koncert promujący album „Jestem Stąd”

16.03.12, godz.20.00, Klub Muzyczny Łykend, Podwale 37/38, Wrocław

bilety: 20 zł – przedsprzedaż, 25 zł – w dniu koncertu

rezerwacje: bilety@o2.pl

Dodaj komentarz