Zespół Mikromusic rusza w trasę

Już jutro, w czwartek 8 grudnia Mikromusic wyruszy w pierwszą część akustycznej trasy koncertowej po Polsce. Zespół w ciągu czterech dni zagra w Toruniu, Warszawie, Łodzi i Wrocławiu. Druga część tej akustycznej muzycznej podróży planowana jest na przełom lutego i marca przyszłego roku.

Od kilku tygodni członkowie zespołu Mikromusic, na czele z uroczą wokalistką Natalią Grosiak, intensywnie przygotowywali się do jesiennej trasy koncertowej, której tegoroczna odsłona rozpocznie się już jutro 8 grudnia w klubie Enerde w Toruniu. 9 grudnia zespół zagra w łódzkim klubie Luka, 10 grudnia w Warszawie w klubie Sen Pszczoły, a trasę zakończy występem 11 grudnia we wrocławskiej Synagodze pod Białym Bocianem w ramach Ethno Jazz Festivalu.

Muzycy Mikromusic od dawna już zajmowali się wprowadzeniem nowych brzmień swoich piosenek. Na nowo opracowali dawno już niegrane utwory z pierwszej i drugiej płyty, jednak w zupełnie świeżych, akustycznych aranżacjach. Efektów ich twórczych zmagań będzie miała okazję wysłuchać publiczność zgromadzona w najbliższy weekend w czterech polskich miastach, podczas jesiennych koncertów z serii „Mikromusic akustycznie”. Kolejne koncerty odbędą się podczas drugiej części trasy w lutym i marcu przyszłego roku. Zapraszamy!

 

Koncerty „Mikromusic akustycznie” – część 1

TORUŃ – 8.12.2011, godz. 20:00

Klub ENERDE, ul. Browarna 6

 

WARSZAWA – 9.12.2011, godz. 20:00

Klub Sen Pszczoły, ul. Inżynierska 3

 

ŁÓDŹ – 10.12.2011, godz. 19:30

Klub Luka, ul. Zgierska 26A

 

WROCŁAW – 11.12.2011, godz. 19:00 (w ramach Ethno Jazz Festival)

Synagoga pod Białym Bocianem, ul. Pawła Włodkowica 7

źródło: Informacja Prasowa LionStage Management

Dodaj komentarz