Marzec 2010

Drodzy Czytelnicy,
przed Wami kolejne wydanie B.e.s.t. Z całą pewnością początek wiosny to doskonały moment na podjęcie aktywnych działań, dlatego tym razem znajdziecie tu dużo informacji, gdzie i w jaki sposób można realizować własne pomysły. Projekty takie jak Karierosfera, czy Drogowskazy Kariery są doskonałymi ku temu okazjami. Warto też skorzystać z możliwości uczestniczenia w całkowicie darmowych zajęciach z języka angielskiego, prowadzonych na UE przez native speakerów. Poruszyliśmy również temat Erasmusa i nieoczekiwanych problemów, jakie spotykają studenci po powrocie z programu. Warto być w pełni świadomym wszystkich możliwych scenariuszy, zanim jeszcze wyruszymy na wymarzony semestr studiów za granicą. Dla tych, którzy nie mogą się doczekać wiosennej zabawy, pierwsza relacja z przygotowań do Ekonomaliów 2010. W następnych numerach będziemy informować o kolejnych atrakcjach, jakie przygotowuje dla nas sztab ekonomaliowy. Jeśli ktoś planuje już wakacyjne podróże, to z pewnością ucieszy go relacja z Międzynarodowych Targów Turystycznych i rozmowa z Martyną Wojciechowską. Mamy nadzieję, że choć trochę podpowiemy Wam, jak aktywnie spędzić wiosnę na UE. Zapraszamy do lektury!

[issuu layout=http%3A%2F%2Fskin.issuu.com%2Fv%2Flight%2Flayout.xml showflipbtn=true documentid=100922102238-4f94cd9b3ded426383ec9354c08c9d27 docname=dtp_03_10 username=b.e.s.t. loadinginfotext=NGS%20B.e.s.t.%20Marzec%202010 showhtmllink=true tag=magazine width=600 height=425 unit=px]