Przewodnik finansowy dla studentów

Rozpoczynasz studia i nie wiesz jak poradzisz sobie z finansami w „dorosłym życiu”? A może jesteś już studentem i wciąż brak Ci pieniędzy na bieżące potrzeby? Czy naprawdę zarządzanie finansami osobistymi musi być tak trudne? MKNB Bankier przygotowało dla Ciebie kilka wskazówek.

Pierwsze ważniejsze decyzje finansowe nie zawsze są łatwe i przyjemne. Choć wielu z nas ma możliwość dysponowania „własnymi” środkami finansowymi już jako dziecko (np. kieszonkowe od rodziców), to właśnie okres studiów jest najczęściej pierwszym zetknięcie z koniecznością odpowiedzialnego zarządzania posiadanymi funduszami.

Konto w banku, samodzielne mieszkanie, pierwsza praca lub praktyki, wybór ubezpieczenia, rozpoczęcie oszczędzania na przyszłość czy korzystanie z kredytu studenckiego – to wszystko pozostaje w ścisłym kręgu zainteresowania każdego studenta.

Informacje na te i inne tematy znajdziesz w Przewodniku finansowym „Bankier radzi…, czyli jak dbać o swoje pieniądze na studiach” Międzywydziałowego Koła Naukowego Bankowości Bankier, działającego na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Spora dawka wiedzy przygotowana przez studentów dla studentów. Nie przegap okazji – szukaj Przewodnika w wyznaczonych miejscach na Uniwersytecie Ekonomicznym, jako dodatek do Finance News’a lub przestudiuj go w wersji elektronicznej TUTAJ.

„Bankier radzi…, czyli jak dbać o swoje pieniądze na studiach” – już dostępny!

Bankier – doświadczenia, które procentują!

www.bankier.ue.wroc.pl

 

 

BankiUE

Dodaj komentarz