Październik 2011

Drodzy Czytelnicy!
Tak jak na wiosnę Matka Natura sprawia, że przyroda budzi się do życia z zimowego snu, tak jesienią wszystkie uniwersytety nieubłaganie wzywają nas, studentów, do mobilizacji, i pełnej gotowości i stawienia czoła trudom uczelnianej rzeczywistości. Chociaż dla jednych oznacza to koniec pięknego, letniego leniuchowania, a dla innych możliwość wytchnienia po wakacyjnej pracy, to jednak dla wszystkich stanowi początek nowego roku akademickiego, pełnego nowych wyzwań i perspektyw, nowych przyjaźni i niezapomnianych studenckich imprez.
Wiemy bardzo dobrze, iż początki bywają trudne, dlatego jak zawsze wychodzimy naprzeciw uczelnianej rutynie i wszechobecnemu deficytowi informacji, oddając w Wasze ręce pierwszy tegoroczny październikowy numer „Besta”. Mamy nadzieję, że nasze relacje pozwolą Wam raz jeszcze przypomnieć sobie uroki minionego lata, artykuły informacyjne – ułatwić zaaklimatyzowanie się na kampusie, a bezbłędny przewodnik kulturalny – ciekawie zaplanować czas wolny.
Zapraszam do lektury,
Aleksandra Kler