Ekonomalia maj 2011

Eko! Eko! Ekonomalia!

11 maja wszyscy studenci Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu porzucą książki, notatki i myśli o nauce, by przez kilka dni świętować Ekonomalia – oczekiwane przez cały rok święto studentów UE. W czasie trzydniowej imprezy kilka tysięcy żaków będzie miało okazję wyszaleć się za cały rok ciężkiej pracy i psychicznie przygotować się do „ostatecznego starcia” z egzaminatorami.
Sztab ekonomaliowy nie zawodzi również w tym roku! Na wszystkich przybyłych czekają liczne atrakcje: Turniej Wydziałów, City Game, Rejs statkiem, Hispanomalia, Miasteczko PRL, Akademalia… i wiele, wiele więcej. W sumie prawie 50 imprez! Ich pełną listę znajdziecie w tym specjalnym numerze NGS B.e.s.t poświęconym w całości Ekonomaliom.
Ekonomalia rozpocznie tradycyjne przekazanie przez Rektora klucza do bram Uczelni świętującym studentom (środa, godz. 12). Po dwóch dniach wspólnej zabawy na terenie uniwersyteckiego kampusu (wielki powrót!) zachęcamy całą brać studencką do wspólnego uczestnictwa w pochodzie juwenaliowym ulicami miasta. W tym roku przebieramy się za Ekonomicznych Piratów! A po pochodzie – koncerty na Polach Marsowych!
Niech zabawa trwa!
Marta Rewera