Karta Planeta Młodych

Jeśli zastanawiasz się nad ubezpieczeniem na uczelni, w szkole czy w pracy, ubezpieczeniem podczas letnich i zimowych wyjazdów turystycznych, ubezpieczeniem podczas wyjazdów zagranicznych do pracy czy na naukę, zrobieniem zakupów w różnych sklepach, wyjściem do kina czy na basen – Karta Planeta Młodych wydaje się idealnym rozwiązaniem !

» Dla wszystkich w wieku od 6 do 33 lat
» Całoroczne ubezpieczenie NNW na całym świecie
» Całoroczne ubezpieczenie KL (‘turystyczne’) na całym świecie
» Całoroczne ubezpieczenie sportów ekstremalnych
» Zniżki w Twoich ulubionych punktach w całej Polsce
» Konkursy sms z atrakcyjnymi nagrodami
» Karta ważna jest 365 dni

Karta Planeta Młodych to tanie ubezpieczenie !

Całoroczne ubezpieczenie NNW na całym świecie. Nie musisz się dodatkowo ubezpieczać na uczelni, w szkole czy, w pracy i we wszystkich zakątkach świata.
Całoroczne ubezpieczenie KL na całym świecie. Nie musisz ubezpieczać się dodatkowo na wakacyjne podróże, podczas narciarskich i snowboardowych szaleństw, podczas wyjazdów edukacyjnych (stypendia, praktyki, staże naukowe itp.) czy w trakcie legalnej pracy!
Całoroczne ubezpieczenie OC na całym świecie. Nie musisz się już martwić o wypłacanie odszkodowań w wyniku szkody osobowej lub rzeczowej.
Całoroczne ubezpieczenie sportów ekstremalnych na całym świecie. Jeśli uprawiasz sztuki walki, skoki ze spadochronem, bungee, nurkowanie, rafting, wspinaczkę, paralotniarstwo i inne sporty ekstremalne – nie musisz się już dodatkowo ubezpieczać!

Karta Planeta Młodych to atrakcyjne zniżki !

Dzięki Karcie Planeta Młodych możesz skorzystać z atrakcyjnych zniżek w całej Polsce. Mniej zapłacisz za jedzenie w wielu restauracjach (np. Pizzeria Dominium aż 40%) czy barach. Taniej będziesz się bawił i wypoczywał w klubach, dyskotekach, kinach, fitnessach, siłowniach czy na basenach. Mniej wydasz na naukę języków obcych w szkołach językowych w Polsce i zagranicą. Będziesz miał zniżkę także na kursy prawa jazdy. Z kartą taniej zrobisz zakupu ubrań, sprzętu sportowego, komputerów, instrumentów muzycznych i książek. Wszystkie takie punkty opatrzone są naklejkami honorujemy Kartę Planeta Młodych. Ciągle powiększający się szczegółowy wykaz punktów honorujących Twoją kartę dostępny jest na podstronie ‘zniżki’.

Karta Planeta Młodych to konkursy sms z cennymi nagrodami !

Losujemy ponad 2 000 nagród w ciągu roku! Wystarczy, że wyślesz sms o treści ‘Karta.Numer Twojej Karty’ pod numer 7168 (koszt 1,22 zł) i masz szansę wygrywać atrakcyjne nagrody przez cały rok.

ZAPRASZAMY DO ZAKUPU ON-LINE

www.planetamlodych.com.pl