V edycja Szkoły Młodych Trenerów

Chcesz zostać trenerem?
Pracujesz jako trener i chcesz jeszcze lepiej prowadzić szkolenia?
Chcesz skończyć szkołę trenerów, a przy tym nie wydać kilku tysięcy złotych?

Zapraszamy do V edycji Szkoły Młodych Trenerów!

Już w maju rozpoczyna się 5. edycja Szkoły Młodych Trenerów Instytutu Edukacji Społecznej. Szkoła jest szansą rozwoju kompetencji trenerskich dla osób, które lubią pracować z ludźmi i chcą prowadzić grupy.

Uczestnicy projektu wezmą udział w 40-godzinnym wyjazdowym treningu interpersonalnym oraz serii 4 dwudniowych warsztatów (w sumie 120 godz. szkoleniowych). Warsztaty odbędą się we Wrocławiu od maja do lipca 2011 r.

Program Szkoły:

• zagadnienia podstawowe w dziedzinie szkoleń,
  • komunikacja interpersonalna,
  • osoba trenera,
  • proces grupowy,
  • badanie potrzeb i ewaluacja szkoleń,
  • budowanie warsztatu i techniki szkoleniowe,
  • sztuka prezentacji,
  • praca z kryzysem,
  • zmiana społeczna,
  • narzędzia coachingowe w pracy trenera,
  • rozwój osobisty w pracy trenera.

Każdy z uczestników będzie miał możliwość przeprowadzenia własnego warsztatu pod superwizją trenerów, po którym otrzyma informację zwrotną.

Absolwenci Szkoły, otrzymają certyfikat ukończenia Szkoły Młodych Trenerów Instytutu Edukacji Społecznej, określający liczbę godzin szkoleniowych oraz tematy warsztatów.

Inwestycja: 1500 zł lub 1700 zł (płatne w 3 ratach: 500/600/600 zł) + koszt pobytu na treningu interpersonalnym (360 zł + koszt dojazdu)

Dla studentów oferujemy 10% zniżki!

Szczegółowe informacje, harmonogram spotkań oraz formularz rekrutacyjny, dostępne są na stronie www.ies.org.pl

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 21 kwietnia 2011. Zapraszamy do udziału!

Kontakt:
e-mail: smt@ies.org.pl tel.: 535017785