Teraz głos ma BOSS!!

Pierwszy tydzień Festiwalu Przedsiębiorczości BOSS już za nami! Warsztaty odbyły się na czterech największych wrocławskich uczelniach. Przeprowadzone były one w formie zajęć interaktywnych oraz case’ów rozwijających ducha przedsiębiorczości. W ciągu minionego tygodnia na BOSS‚owe spotkania z zakresu m.in. ekonomii, zarządzania i rozwoju osobistego przyszło ok. 300 osób. Oczywiście czekamy na więcej!

Gościem specjalnym minionego tygodnia był prof. Jan Miodek, który z humorem przeprowadził nas przez meandry języka polskiego w biznesie. Teraz już wiemy, że nie mówi się „byznes”, a owoc kiwi to nie „kajwaj” 🙂

Podobno, wszystko, co dobre, szybko się kończy. Na szczęście nie tym razem! 🙂 Od poniedziałku zaczynamy kolejny cykl szkoleń.

Co czeka na Was w przyszłym tygodniu??

We wtorek „Ciekawostki ze świata projektów – jak zarządza się nimi w różnych miejscach świata?”, a w środę chciałbyś się dowiedzieć jak zarabiać na lukach? Kupujemy, kiedy trzeba, sprzedajemy kiedy trzeba i cieszymy się życiem zamiast gapić się w monitory z wykresami. Zaciekawiony?

ZAPISZ SIĘ!

Na koniec najlepsze! 14.04.11r. odbędzie się FINAŁ BOSS’a i spotkanie m.in. z Posłem Europejskiej Partii Ludowej Piotrem Borysem, który wygłosi wykład o funduszach unijnych na najbliższe lata.

Pamiętajcie, że to nie wszystko! Wciąż mamy dla Was ponad 20 szkoleń z zakładania działalności gospodarczej, creative writing’u czy coachingu i zarządzania. Nie ma wolnych miejsc? Zapisz się na listy rezerwowe na www.wroclaw.festiwalboss.pl i daj sobie szansę, aby uzyskać CERTYFIKATY! 🙂

Dodatkowo zapraszamy na nasz profil na www.facebook.com/boss.wroclaw gdzie codziennie można wygrać nagrody podarowane od naszych partnerów!

Pamiętaj! Z nami zawsze jest BOSSko…niedługo kolejne informacje!

www.wroclaw.festiwalboss.pl

www.sfbcc.wroclaw.pl