Wielka fala w Simplexie

Nurzasz się w rockowym klimacie? Marzysz o tym, by zatopić się w muzycznych improwizacjach  i popłynąć wraz z publiką? Szukasz ambitnej propozycji na wieczór? Jeśli odpowiedź na którekolwiek z powyższych pytań jest twierdząca, to zapraszamy do surfowania z nami!

Informacja Kulturalno-Sportowa Studentów, jedyna organizacja studencka płynąca w nurcie greckiej kalokagatii, ma przyjemność zaprosić na pierwsze, IKSSowe Jam Session – intensywnie muzyczne wydarzenie! Jam Session to cykl koncertów w klubie studenckim Simplex. Pragniemy nawiązać do najlepszych tradycji grania na żywo: zatopionego w pozytywnej atmosferze, otwartego na różne style muzyczne, zakładającego aktywny udział publiczności. Na scenie zaprezentują się:

Mandziara Band – zespół założony przez Krzysztofa Mandziarę, wrocławskiego gitarzystę kojarzonego z Budką Suflera i Recydywą, znanego także ze współpracy z Urszulą a ostatnio – z występów z młodą grupą Pink Elephant. Weteran polskiego blues rocka z pewnością dobrze wpasuje się w klimat imprezy i wyczaruje dla zgromadzonej w Simpleksie publiki kilka iście ognistych improwizacji. Gratka nie tylko dla gitarzystów!

Krzysztof Mandziara Band wystąpi w składzie:

Krzysztof „Wojskowy” Mandziara – gitara,

Zenon Wawrzynów – perkusja,

Lech Kwartowicz – wokal,

Piotr Bielawski – bas.

SEPIA – wrocławskie trio wykonujące muzykę z pogranicza blues rocka i psychodelii.
To co  wyróżnia zespół to niepowtarzalność i pasja. Muzyka powstaje jako efekt cotygodniowych spotkań, na których każdy może dodać coś od siebie w ferworze twórczej ekspresji, a z czasem gdy taka  improwizacja zaczyna nabierać kształtu- utwór można uznać za gotowy.
Więcej informacji o zespole można znaleźć na internetowej stronie zespołu.

SEPIA to:

Niewinny – gitara, wokal,

Miro – bas,

Pera – perkusja.

Sunday Music Project (SMP) – zespól czerpiący ze wspaniałej tradycji akustycznych koncertów MTV Unplugged, łączący swą muzyczną pasję z delikatnym brzmieniem. Zestawienie trzech muzycznych osobowości wespół z subtelnością akustycznych instrumentów i energetyzującymi dźwiękami największych rockowych ballad  gwarantuje prawdziwie wybuchową mieszankę!

Zespół w składzie:

Radek Kuczyński – gitara akustyczna, wokal,

Olek Nowodziński – bas,

Witek Abramowicz – perkusja.

Podczas imprezy odbędzie się zbiórka charytatywna a  cały dochód zostanie przeznaczony na pomoc podopiecznym Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Nie ważne, czy wolisz surf, zimną falę lub texas flood – jam session jest imprezą dla Ciebie. Nie zmarnuj okazji – chwyć za wiosło i płyń do Simplexu!

Startujemy 31 marca (czwartek) o 19:30!

jamSessionIKSS

Więcej informacji znajdziesz na stronie IKSSa oraz na Facebooku.