PwC Business Case Projec

t to ogólnopolski projekt biznesowy będący symulacją pracy konsultantów zajmujących się doradztwem dla dużych firm i instytucji. Podczas 2 miesięcy trwania projektu, który będzie odbywać się w czasie rzeczywistym, 30 studentów – członków grupy projektowej – będzie rozwiązywać problem biznesowy zawierający elementy optymalizacyjne, rachunkowe oraz podatkowe. Uczestnicy zespołu będą także brać udział w spotkaniach z managerami, konsultantami oraz
w video konferencjach.

Dzięki PwC Business Case Project można poznać charakter pracy doradców, typowe zagadnienia biznesowe oraz stosowane w konsultingu podejścia i rozwiązania metodologiczne. Jest to okazja by sprawdzić się w roli konsultanta i poznać różne ścieżki kariery: podatkową, audytową i stricte konsultingową.

Projekt skierowany jest do studentów III, IV i V roku jednolitych studiów magisterskich, III roku studiów licencjackich, I i II roku studiów magisterskich uzupełniających oraz absolwentów wszystkich kierunków studiów, zainteresowanych zagadnieniami związanymi z branżą konsultingową (audyt, doradztwo podatkowe, doradztwo biznesowe).

Na najlepsze osoby czekają iPody, netbooki, certyfikaty PwC Junior Professional oraz zaproszenia do kontynuacji współpracy z naszymi konsultantami na prawdziwych projektach w czasie praktyk w PwC.

Termin rejestracji na projekt upływa 13 marca 2011. Aplikacje znajdziesz na www.pwc.com/kariera!

Co warto wiedzieć?

Niepowodzenie w jednym z etapów rekrutacji do PwC Business Case Project nie ma wpływu na ewentualną, przyszłą rekrutację na praktyki w PwC w ramach standardowego procesu rekrutacyjnego lub przyszłe edycje projektu.

Część PwC Business Case Project będzie odbywać się w Warszawie. Uczestnikom projektu, którzy studiują w innych ośrodkach akademickich zapewniamy zwrot kosztów transportu na terenie Polski.


Dodaj komentarz