Luty 2011

Uff… sesja już za nami. Przynajmniej ta podstawowa. Wreszcie możemy wrócić do beztroskiego życia studenckiego. Na dobry początek nowego semestru serwujemy Ci lutowy numer Besta. Przekonasz się, co się dzieje na naszej Uczelni, co ciekawego spotka nas w lutym, a co już za nami. Trochę kultury? Dzięki Kulturalnemu Rozkładowi Jazdy dowiesz się, co się dzieje we Wrocławiu, na co warto pójść do teatru, jakie imprezy warto zaliczyć. Masz również okazję wygrania ciekawych książek i zaproszeń do teatru.
Jednak Best to przede wszystkim artykuły – zapraszamy więc na wycieczkę szlakami narciarskimi po Alpach. Dla tych preferujących cieplejsze klimaty – przeniesiemy się do Chin, gdzie przyjrzymy się rewolucji seksualnej tamtejszego społeczeństwa. Zbliżają się walentynki, a Ty nie masz pary? Nic straconego! Podpowiemy Ci, jakich afrodyzjaków użyć (a których unikać), aby przykuć uwagę drugiej osoby (niekoniecznie płci przeciwnej). Jeżeli nie ufasz afrodyzjakom, zapraszamy Cię 17.02 do Simplexu na Fast Dating, gdzie będziesz miał okazję w krótkim czasie zaliczyć kilka randek i, być może raz na zawsze, pożegnać się z samotnością, a na pewno miło spędzić ten czas.
Temat szeroko pojętej miłości i walentynek Ci nie leży? Twardo stąpasz po ziemi? Zapraszamy więc do Afganistanu, a konkretniej do przyjrzenia się sprawie z punktu widzenia żołnierzy, którzy tam stacjonują. Chciałbyś szybko awansować i odnieść sukces? Jeśli tak, to musisz koniecznie przeczytać artykuł Ig Nobel z Ekonomii i Zarządzania. Student też człowiek, jeść musi – nasz Best-owy żarłok przetestował kolejny punkt gastronomiczny na terenie kampusu, przeczytaj, jak wypadło dochodzenie. A na koniec porcja rozrywki – krzyżówka z nagrodami oraz interesujące teksty prowadzących. W sam raz na długi wykład.
Przyjemnej lektury
Marta Rewera