Pokop z nami… charytatywnie!

Wbrew pozorom nie chcemy nikogo zachęcać do uprawiania przemocy fizycznej, ba! jesteśmy od tego tak dalecy jak to tylko możliwe. Blisko nam za to do ducha sportowej rywalizacji  i wspierania potrzebujących dzieciaków podczas kolejnego turnieju w piłkę halową, odbywającego się w ramach XIX. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


Informacja Kulturalno-Sportowa Studentów już drugi rok organizuje charytatywny mecz w piłkę halową.  W niedzielę 9 stycznia na hali sportowej Studium Wychowania Fizycznego i Sportu w meczu na śmierć i życie zmierzą się uczelniane organizacje studenckie, mieszkańcy akademików oraz zaproszeni goście (m.in. zawodnicy klubu Devils Wrocław, pracownicy UE czy dziennikarze sportowi). Zgodnie z tradycją imprez charytatywnych odbędą się także: loteria oraz aukcja najróżniejszych pożądanych przez studentów przedmiotów; zaś zgodnie z tradycją WOŚP będzie możliwość upolowania słynnego czerwonego serduszka za symboliczne „co łaska”. W przerwach między rozgrywkami wystąpią formacje taneczne oraz cheerleaderki. Start imprezy o godzinie 10:00 na terenie SWFiS. Dochód z turnieju oraz zbiórki pieniędzy w całości zostanie przekazany na rzecz Wielkiej  Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Szczegółowe informacje na profilu IKSS na Facebooku (http://www.facebook.com/pages/Informacja-Kulturalno-Sportowa-Studentow) oraz na stronie internetowej (http://ikss.ue.wroc.pl).

Dodaj komentarz