Studenci Uniwersytetu Ekonomicznego po raz kolejny pokazali serce!

Ponad 10150 złotych zostało zebranych podczas zbiórki charytatywnej na rzecz fundacji „Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci”, w ramach projektu Wielka Draka Dla Dzieciaka organizowanego przez Zrzeszenie Studentów Polskich działające przy naszym Uniwersytecie.

Na kilka dni, w drugim tygodniu grudnia, na Uczelni zaroiło się od ludzi w czapkach Mikołajów, którzy kwestowali na rzecz potrzebujących dzieci. Oprócz zbiórki prowadzonej przez wolontariuszy odbyłby się: mecz charytatywny, jasełka (ogromne podziękowania dla całej publiczności jasełek oraz uczestników), Studenckie Odcinki Kabaretowe, a także  impreza w Senso (czyli znany i lubiany Szał Baj Najt). Równolegle prowadzona była akcja Bestowa Góra Groszowa organizowana przez NGS B.e.s.t., oraz zbiórka paczek świątecznych dla potrzebujących dzieci, organizowana przez Biuro Inicjatyw Studenckich działające przy RUSSie.

Podziękowania za świetny rezultat akcji należą się organizatorom, wolontariuszom, uczestnikom projektów, a przede wszystkim studentom, którzy wrzucili złotówki do puszek i  brali czynny udział w organizowanych eventach. To dzięki Wam dzieciaki z hospicjum otrzymały pieniądze na dalsze leczenie.

Przypominamy, iż podana kwota nie jest ostateczna. Wciąż, do nabycia są bowiem kalendarze UE, z których dochód ze sprzedaży także zasili konto fundacji na rzecz hospicjum. Więcej informacji znajdziecie na: http://www.facebook.com/kalendarz2011

Wizualizację podsumowującą projekt znajdziecie na:

http://prezi.com/9m7kj2guvn8_/pokaz-serce/

fotorelację obejrzycie tutaj

Dodaj komentarz