The Bestory 2010 – CASTING

Masz talent? Pokaż, co potrafisz!

Jesteś młodym artystą, który nie boi się eksperymentować ze sztuką? Chcesz zabłysnąć w środowisku studenckim? Lubisz działać kreatywnie?

Weź udział w The Bestorach 2010!

Wykaż się pomysłowością i za pomocą sztuki zaprezentuj znany film!

„The Bestory” to projekt Niezależnej Gazety Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Na corocznej Gali przyznajemy statuetki wykładowcom naszej Uczelni, wybranym przez studentów. Jest to impreza ciesząca się dużym zainteresowaniem zarówno wśród kadry naukowej, jak i samych studentów, a otrzymanie statuetki „The Bestora” oznacza duży prestiż dla nagrodzonego. W tym roku planujemy wyjątkową edycję, poświęconą nie tylko społeczności akademickiej, ale także promowaniu młodych wrocławskich talentów w dziedzinie teatru, muzyki, tańca, kabaretu, performance i innych.

Jak co roku, The Bestory odbywają się w wybranej konwencji. W tym roku motywem przewodnim jest gala wręczenia Oscarów, zaś kategorie, w jakich nagradzamy wykładowców nawiązują do znanych filmów.

Każdy z artystów będzie mógł zaprezentować swoje umiejętności 22. kwietnia w czasie Gali wręczenia The Bestorów, prowadzonej przez znaną wrocławską osobistość.

Na zakończenie projektu dla wszystkich uczestników przewidujemy After Party z cennymi nagrodami w jednym ze znanych studenckich klubów!

Jeśli chcesz:

• pokazać, co potrafisz
  • pracować twórczo z młodymi ludźmi
  • wziąć udział w wielkim artystycznym projekcie

przyjdź na CASTING w piątek 12.03! Startujemy o godz. 16 w sali 1 w budynku P na kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego.

Udzielimy Ci szczegółowych informacji, podpowiemy, jak profesjonalnie wypaść i pomożemy w przygotowaniach. Dodatkowo gwarantujemy skuteczną akcję promocyjną występu, a po występie obecność w najważniejszych mediach studenckich.

Dodatkowe informacje:

Dominika Majcher (dominika.majcher89@gmail.com, kom. 510 431 530)

Anna Mrózek (hanuka88@gmail.com, kom. 889 142 675)