Święto Uczelni

18 listopada w salach 1 i 2 P odbyło się coroczne święto Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Podczas uroczystości nadany został tytuł „Honorowego Profesora Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu”, wręczone medale„Zasłużony dla Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu”, statuetki Kryształowy Alumnus, honorowe promocje na stopień doktora i doktora habilitowanego, nagrody JM Rektora za szczególne zasługi w promowaniu Uczelni oraz nagrody JM Rektora za szczególne zasługi w zdobywaniu środków unijnych na rozwój Uczelni. Całość uświetnił recital chóru Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu „Ars Cantandi”.

/ fot. Jakub Knoll

Error: the communication with Picasa Web Albums didn’t go as expected. Here’s what Picasa Web Albums said:

Error 404 (Not Found)!!1

404. That’s an error.

The requested URL /data/feed/api/user/bestivi1/album/SwietoUniwersytetuEkonomicznegoWeWrocAwiu?kind=photo was not found on this server. That’s all we know.