Listopad 2010

Drodzy Czytelnicy!
Jesień w pełni. Wszystko się zmienia – kolory liści na drzewach, pogoda, liczba osób na wykładach… Zmieniamy się także i my.
Oddając w Wasze ręce nowy numer B.e.s.t.a, mamy nadzieję, że sięgniecie po niego z zaciekawieniem, które nie przestanie Wam towarzyszyć podczas wertowania zawartości Gazety. W bieżącym numerze znajdziecie zarówno tradycyjne już działy, dzięki którym dowiecie się, co słychać na Uczelni i we Wrocławiu, a także kiedy odbędą się wybory samorządowe, a kiedy nasze – uczelniane do RUSSu. Prześledzimy, co w muzyce piszczy. Weźmiemy pod lupę temat sławnych ostatnimi czasy dopalaczy i kontrowersyjnego Afganistanu. Czeka na Was także kilka niespodzianek: kulturalny rozkład jazdy, przepis na najekonomiczniejszy posiłek świata, nowe opowiadanie, więcej konkursów z nagrodami… I wiele innych interesujących tekstów, o których nie sposób wspomnieć w kilku słowach. Przekonajcie się zresztą sami.
Głodnych dodatkowych informacji i ciekawych artykułów – zapraszam na naszą aktualizowaną na bieżąco stronę internetową best.ue.wroc.pl, a także na Facebooka, gdzie czekają na Was liczne konkursy.
Pragniemy Was informować, bawić, irytować i zachęcać do aktywnego działania. Czytajcie i nie bójcie się komentować. Udowodnijcie, że macie swoje zdanie i nie dacie sobie w kaszę dmuchać!
Życzę przyjemnej lektury.

Marta Rewera