Targi Banków 2010

Znudziło Ci się trzymanie pieniędzy w skarpecie? A może masz już konto bankowe? Czy szukasz najlepszej oferty na rynku?

Jeśli tak, to zapraszamy Cię serdecznie do udziału w II edycji projektu Targi Banków, które odbędą się w dniach 26-27 października 2010 roku na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Koordynacją oraz promocją całego przedsięwzięcia zajmuje się Niezależne Zrzeszenie Studentów, które jest jedną z najprężniej działających organizacji studenckich w Polsce.
Na Targach Banków poznasz najlepsze oferty kredytów studenckich, kont indywidualnych oraz kart kredytowych. Jeśli jesteś studentem I roku to ten projekt jest stworzony z myślą o Tobie! Będziesz mógł porównać wszystkie oferty i wybrać tę, która najbardziej Ci odpowiada.
Przez 2 dni w holu budynku „Z” Uniwersytetu Ekonomicznego na specjalnie przygotowanych stoiskach odbędą się prezentacje poszczególnych banków, dzięki którym zdobędziesz wiedzę na temat najnowszych ofert i warunków, na których podstawie możesz założyć konto bankowe i wziąć kredyt studencki.
Podczas Targów będziesz miał możliwość wzięcia aktywnego udziału w szkoleniach z tematyki bankowej tj: „Konto bankowe moich potrzeb” czyli warsztaty z zakresu zarządzania finansami osobistymi prowadzone przez ekspertów portalu finansosfera.pl, szkolenia przygotowane przez Szkołę Inwestowania: „Mądry Bogaty Rentier” na którym dowiesz się jak zarabiać na funduszach inwestycyjnych oraz „Kredyt studencki – dowiedz się wiecej” przedstawiające warunki otrzymania kredytu i korzyści z niego płynące. Te dwa dni powinny ostatecznie rozwiać Twoje wątpliwości co do wyboru banku, którego zostaniesz klientem z jak największą korzyścią dla Ciebie.

Nie wahaj się! Przyjdź na Targi Banków i skorzystaj z wybranej oferty!

Na skróty:
Wydarzenie: Targi Banków
Data: 26-27.10.2010
Miejsce: Teren Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, hol budynku „Z”
Organizator : Niezależne Zrzeszenie Studentów UE Wrocław
Więcej info: www.targibankow.ue.wroc.pl

Dodaj komentarz