Otto Work Students

Zbliżają się wakacje… A Ty chcesz wyjechać za granicę oraz poznać nowych ludzi, ale potrzebujesz także pieniędzy na swoje studia i nie wiesz jak to połączyć?

OTTO Work Students jest najlepszym rozwiązaniem tego problemu!

OTTO Work Students 2017 posiada struktury we Wrocławiu, Lublinie, Poznaniu i Warszawie. Zespoły lokalne odpowiadają nie tylko za promocję naszego przedsięwzięcia, ale dzięki nim można także poznać nas bliżej!

Aplikacja, dla osób zainteresowanych wyjazdem, polega na wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i rozwiązaniu testu z angielskiego, wszystko to można ogarnąć bez wychodzenia z domu przez Internet. Do podpisania umowy, potrzebny jest także ważny dowód osobisty, konto walutowe i zaświadczenie o niekaralności, które wyrabia się w sądzie „od ręki”.

Oferta pracy dobierana jest indywidualnie po dokonaniu tych formalności. Nie trawa to długo! Po zaakceptowaniu oferty, wystarczy podpisać elektroniczną umowę, spakować się i w najbliższą sobotę można już wyjeżdżać do wakacyjnej pracy w Holandii. O transport i zakwaterowanie na czas pobytu nie musisz się martwić – my to ogarniemy 😉 a na miejscu są polscy koordynatorzy, pomagający w bieżących sprawach. Co więcej, wyjeżdżając nie trzeba mieć zbyt wiele pieniędzy, bo można zapłacić za wszystko po otrzymaniu pierwszej wypłaty.

Brzmi interesująco?

Wykonaj pierwszy krok – wypełnij  formularz kontaktowy i spędź te wakacje w Holandii!