Zwierzaki NZS 2017

Projekt Zwierzaki NZS to akcja charytatywna, polegająca na zbiórce pieniędzy na rzecz jednej z wrocławskich fundacji. Mimo zaledwie 4-letniego stażu projekt rozwija się bardzo dynamicznie i jest jedną z bardziej rozpoznawalnych akcji charytatywnych na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

W tym roku studenci wspierają Fundację 2Plus4. Fundacja została utworzona w 2009 roku i działa na terenie Wrocławia oraz całego Dolnego Śląska.

Celem fundacji jest m.in. pomoc psom porzuconym, niechcianym, mającym za sobą ciężkie przeżycia oraz propagowanie mądrej postawy i świadomego posiadania psa.

Podczas wielu akcji NZS pomaga zwierzakom potrzebujących pomocy. Organizują standy zarówno na uczelni, jak i poza nią, na których zbierają fundusze oraz niezbędne rzeczy dla naszych czworonożnych przyjaciół.

Festiwal Food Trucków Mood4Food

W tym roku finał projektu trwa 4 dni. 23 kwietnia (niedziela) na terenie kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego odbędzie się charytatywna Zumba, na którą NZS zaprasza wszystkich mieszkańców Wrocławia. Podczas trzech następnych dni odbędą się standy, loteria z różnego rodzaju nagrodami, gry, zabawy, a także piknik.

Finał projektu odbędzie się w dniach 23-26 kwietnia.

Jest to wspaniała akcja, która przynosi mnóstwo radości nie tylko organizatorom, ale także wszystkim uczestnikom, bo razem robimy coś niesamowitego!