Drogowskazy Kariery 2017

Już od 28 marca na trzech największych wrocławskich uczelniach rozpocznie się dwutygodniowy cykl szkoleń – Drogowskazy Kariery. Jest to ogólnopolski projekt organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów, dzięki któremu już dziesiąty rok z rzędu studenci z okolicznych uczelni będą mieli okazję wziąć udział w licznych szkoleniach, warsztatach i prelekcjach. Każda z uczelni przygotowała szeroki wachlarz zagadnień do wyboru, tak, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Największym atutem tego projektu są certyfikaty, które zwiększają Waszą konkurencyjność na rynku pracy i potwierdzają Waszą wiedzę.

Studenci Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz Uniwersytetu Wrocławskiego otrzymują zwolnienia rektorskie.

Szkolenia będą prowadzone m.in. przez: BNY Mellon, Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy, Credit Agricole, Rekiny Sukcesu, Credit Suisse.

Przyjdźcie na Drogowskazy Kariery i Wyjdźcie z Cienia!

Zapisy: https://drogowskazykariery.pl/wydarzenia/miasta/wroclaw/