Czerwiec 2015

Nastał czerwiec. Byt studenta, zwykle słodko-beztroski, jak na ironię, w tym słonecznym miesiącu zamienia się w piekiełko usłane stosami notatek, litrami kawy, nieprzespanymi nocami i wszechpanującą nerwówką. Co młodsi próbują wyłuskać cenne informacje od roku wyżej, co starsi płaczą nad wciąż za krótkim trzecim rozdziałem, a słońce irytująco świeci, bo zbyt łatwo być nie może.

W tych trudnych chwilach, mamy dla Was złote rady, które pomogą Wam zmotywować się do działania. Polecamy Waszej uwadze wywiad z profesorem Nitą, dzięki któremu przypomnicie sobie, że jednak dobrze być studentem UE. Dla niedowiarków – chmura tagów, z którymi kojarzona jest Uczelnia, powstała w ramach projektu Think -Tank. Nie zabraknie również pomysłów na aktywne spędzenie wakacji i sporej dawki kultury.

Na zakończenie tego roku akademickiego, życzę Wam zrealizowania wakacyjnych planów, niezależnie od tego, czy dotyczą egzotycznych podróży czy znalezienia ciekawych praktyk. Poznawajcie nowych ludzi, odkrywajcieswoje pasje, wykorzystajcie czas, w którym obowiązki Was nie gonią. A jeśli chodzi o czerwcowe piekiełko- czym jest sesja, skoro przeżywacie właśnie najlepszy okres swojego życia? 🙂