Evidence i Dwa Sławy na XIV edycji HHK

dwa-slawy-evidence

 

Evidence i Dwa Sławy na czternastej edycji festiwalu Hip Hop Kemp!

 

Pierwszego gościa dzisiejszej odsłony kempowego line-upu nikomu nie trzeba przedstawiać. Raper z niezwykle charakterystycznym flow, producent wielu mocnych bitów, jedna trzecia Dilated Peoples – Evidence powróci do Festivalparku, tym razem solo! Po wydaniu czwartej płyty z Rakaa Iriscience i DJ-em Babu w 2006 roku Ev skupił się na własnej karierze. Efektem jego solowych prac były dwa albumy, EP-ka i kilka mixtape’ów, w tym gościnne występy Raekwona i Sluga oraz podkłady chociażby od DJ-a Premiera. Po wydaniu w poprzednim roku wspólnego krążka z Alchemistem jako Step Brothers i piątej płyty w dorobku Dilated Peoples, doskonale widać, że rapowa forma Evidence’a jest nieustannie na wysokim poziomie, o czym przekonamy się na żywo podczas festiwalu Hip Hop Kemp!

W porannych ogłoszeniach nie zabrakło także reprezentantów polskiego rap-podwórka. Rado Radosny i Astek, czyli łódzki duet Dwa Sławy zawita na kempowej scenie ze swoją „nieśmiertelną nawijką” i „muzyką kozacką”! Duet DS zawiązano pięknego wiosennego popołudnia roku 2006, kiedy to Radosław, zajrzawszy do swojego kajetu, skonfrontował swoje niewykorzystane nigdy teksty z bitami Jarosława. Dzięki połączeniu sił tej dwójki, związanej na co dzień z macierzystymi formacjami – Uśpione Miasto i Ustinstrumentalix, światło dzienne ujrzały do tej pory trzy nielegalne i dwa legalne krążki. Na żywo „ludzie sztosy” zaprezentują się już w sierpniu w Czechach!

 

Dawajcie na Kemp – dołączcie do wydarzenia: www.facebook.com/events/680759272033561/ Sprawdźcie też kempowy Instagram, Twitter i Snapchat (hiphopkemppl), by dowiadywać się najszybciej o nowych odsłonach!

www.hhk.pl
www.facebook.com/hiphopkemppl

 

 

Dodaj komentarz