Znamy line up Ekonomaliów 2015!

Jeszcze tylko  trochę ponad miesiąc, a władzę na uczelni będziemy mieli  we własnych rękach! Wszystkich imprezowych studentów na pewno interesuje informacja kto wystąpi na tegorocznych Ekonomaliach.

eko2015Szykują się zmiany w stosunku do lat poprzednich, ale nie macie się o co obawiać! Z informacji do jakich dotarł B.E.S.T wynika, że Samorząd Studencki stawia na nowe kierunki podczas planowania tych najważniejszych dni w naszym kalendarzu. Zacznijmy od pierwszego dnia koncertów, czyli 14 maja. Jak co roku ten dzień będzie poświęcony na HH Ekonomalia. Miejmy nadzieję, że scena pod “Zetką” nie załamie się pod grrrubym bitem DJa Bobo, bo headlinerem tego sążnego eventu będzie… Stachursky! Czujemy się z tym DOSKO,a Wy?
Tuż przed nim wystąpi sam Król Rumunii aka Czopek Potwór. Już nie możemy się doczekać kiedy usłyszymy ze sceny jego najznakomitszy utwór “Brudy Adriana” Oczywiście nie zapominajmy o supporcie. Może nie są jeszcze dobrze znani (szczególnie w internetach), ale po tych Ekonomaliach na pewno będą! Spodziewajcie się mocnego uderzenia, bo przed gwiazdami wieczoru wystąpią: Tiger i Kobra oraz Kula.

15 maja organizatorzy również przygotowali dużo atrakcji. W tym dniu jednak nastąpią, wspomniane przez nas wcześniej, zmiany. Cała impreza przeniesie się z kampusu UE na Zaprzegubie, a jednym z głównych organizatorów tego przedsięwzięcia (poza Samorządem Studenckim) będzie organizacja studencka Stygmatyk. Za Przegubem odbędzie się wielki piknik rodzinny, gdzie powstanie również specjalna strefa dziecięca. Dmuchane zamki, kiełbaski z tłustych zwierząt, gry, zabawy oraz co najważniejsze koncerty. Na scenie wystąpi Arka Noego, Majka Jeżowska, Krzysztof Krawczyk, Piasek oraz (z tego cieszymy się najbardziej) Beata Kozidrak z zespołem BAJM. Impreza potrwa do 20.00, a na zakończenie zaśpiewa Rudi Schubert, któremu towarzyszyć będzie nasz wybitny, uczelniany chór Ars Cantandi.

Nie możecie przegapić tak wyjątkowej i niesamowitej imprezy!
Zapraszamy!