Najbliższe wydarzenia Empiku Renoma

Nadchodzący weekend w salonie empik Renoma Wrocław zapowiada się bardzo interesująco. Już w sobotę na scenie Empiku wystąpi klaun Rufi Rafi, przedstawienie odbędzie się z okazji rozpoczynającej się 24 września 2 edycji Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Dla Dzieci.
W niedzielę 21 września odbędą się 2 spotkania autorskie. Pierwsze z nich rozpocznie się o godzinie 11.00, a gościem będzie gitarzysta Jesse Cook. Następnie o godzinie 14.00 mloda wokalistka Saszan będzie podpisywała swoją debiutancką płytę zatytułowaną „RSP”.

Szczegółowy program wydarzeń znajduje się poniżej:

wydarzenie specjalne:

KLAUN RUFI RAFI
20 września, godz. 17:00
empik CH Renoma, Wrocław, ul. Świdnicka 40
Już 24 września we Wrocławiu rozpocznie się 2 edycja Międzynarodowego Festiwalu Teatrów dla Dzieci. Z tej okazji zapraszamy wszystkie dzieci na występ klauna Rufi Rafi, który odbędzie się na scenie wrocławskiego salonu empik Renoma. Rufi Rafi – alter ego Rafała Biesiady, to postać powstała z fuzji marzeń, różnych doświadczeń i fascynacji sztuką cyrkową. Artysta zaprezentuje spektakl interaktywny dla dzieci i nie tylko. Uczestnicy wydarzenia mogą się spodziewać dużej dozy improwizacji oraz oraz interakcji z publicznością.

spotkania autorskie:

JESSE COOK
21 września, godz. 11:00
empik CH Renoma, Wrocław, ul. Świdnicka 40
Już 21 września rozpocznie się we Wrocławiu 17. Edycja Festiwalu Gitarowego GITARA+. Tegoroczną odsłonę wydarzenia zainauguruje koncert Jeesego Cooka, jednego z najbardziej znanych współczesnych gitarzystów, który łączy w swojej twórczości elementy jazzu, muzyki latynoamerykańskiej, flamenco oraz world music. Przed koncertem muzyk będzie gościem wrocławskiego salonu empik Renoma. W czasie rozmowy artysta opowie o swoich muzycznych inspiracjach, a organizatorzy festiwalu przedstawią szczegóły tegorocznej edycji festiwalu GITARA+.

SASZAN
21 września, godz. 14:00
empik CH Renoma, Wrocław, ul. Świdnicka 40
Saszan, wokalistka, która podobnie jak Dawid Kwiatkowski rozpoczynała swoją karierę na internetowym blogu, udowadnia, że na polskiej scenie muzycznej jest jeszcze miejsce dla młodych wokalistów. Jej najnowsza płyta zatytułowana „RSP” to jeden z najbardziej wyczekiwanych debiutów tego roku. W czasie spotkania artystka opowie o swojej dotychczasowej drodze muzycznej, a także zdradzi plany na najbliższe miesiące.

PIOTR ADAMCZYK
25 września, godz. 18:00
empik CH Renoma, Wrocław, ul. Świdnicka 40
Piotr Adamczyk, dziennikarz i felietonista, spotka się ze swoimi czytelnikami w salonie empik Renoma. Wydarzenie odbędzie się z okazji wydania jego drugiej powieści zatytułowanej „Dom tęsknot”. Tym razem pisarz, często mylony z popularnym aktorem, postanowił opowiedzieć historię niezwykłej miłości , która zyskała znamiona szaleństwa. W czasie rozmowy autor opowie o procesie powstawania swojej najnowszej powieści, a także zdradzi swoją definicję miłości.