Fitness na Pergoli z City Sports już 2 sierpnia

Już w najbliższą sobotę 2 sierpnia odbędą się kolejne bezpłatne zajęcia z cyklu „Fitness na Pergoli”. Tego dnia trenerzy z City Sports poprowadzą zajęcia Latino Dance, Body Workout, Tabata & Stretch. Tradycyjnie zajęcia odbędą się w godz. 12.00-15.00. Wstęp wolny.

Fitness_na_pergoli_2_sierpnia

Latino Dance to zajęcia taneczne z elementami salsy, rumby, cza-czy w gorących rytmach muzyki latynoskiej. Nieskomplikowane, ale efektowne choreografie sprawią, że będziemy bezboleśnie tracić kalorie, spalać zbędną tkankę tłuszczową, poprawiać koordynację ruchową i poczucie rytmu, a przy tym świetnie się bawić!

Body Workout to z kolei wszechstronny trening całego ciała, z wykorzystaniem elementów cardio oraz ćwiczeń wzmacniających i modelujących. Będziemy rzeźbić sylwetkę, wykorzystując obciążenie własnego ciała. Skutecznie poruszymy nasze nogi, pośladki, ramiona, klatkę piersiową oraz brzuchy.

Tabata & Stretch to niezwykle skuteczny trening interwałowy, który robi obecnie furorę. Naprzemiennie ćwiczymy, angażując całe ciało, i odpoczywamy. Jest to szybki sposób na poprawę kondycji fizycznej, wytrzymałości mięśniowej, podwyższenie metabolizmu i utratę zbędnych kilogramów. Pozwala spalić nawet trzykrotnie więcej kalorii niż klasyczne ćwiczenia aerobowe.

Po seriach ćwiczeń zrelaksujemy się przy spokojnej muzyce i rozciągniemy wszystkie zaangażowane partie mięśniowe.

„Fitness na Pergoli” jest elementem cyklu weekendowych imprez „Lato na Pergoli”, dzięki którym przetrwanie lata w mieście okaże się łatwiejsze i przyjemniejsze, niż myślicie. W razie niepogody mamy przygotowany plan „B” – zapraszamy nawet w deszczowe popołudnie.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i zaproś znajomych do wspólnej zabawy. Organizatorem wydarzenia jest Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego w ramach programu „Miasto w Formie”.
Więcej na: www.miastowformie.pl i facebook.com/zdrowie.dieta.wroclaw

Dodaj komentarz