Festiwal Skrzyżowanie Kultur

Festiwal Skrzyżowanie Kultur, jedna z najważniejszych imprez w Polsce i Europie poświęconych muzyce świata świętuje 10 lecie.
To czas podsumowań, ale także zmian.Ich znakiem będzie nowe festiwalowe logo. Nowoczesne i pełne energii jak Skrzyżowanie Kultur.

„Festiwal Skrzyżowenie Kultur nie stoi w miejscu. Uważnie przyglądamy się zmianom zachodzącym wokół nas, podążamy za trendami, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom publiczności, zwłaszcza tej młodej, na której obecności nam zależy.  10-lecie festiwalu postanowiliśmy uczcić nowym logiem. Mamy nadzieję, że stanie się ono naszym naszym znakiem rozpoznawczym. Wyraziste, budzące pozytywne emocje, a przy tym doskonale odzwierciedlające charakter festiwalu, który krzyżuje w Warszawie muzyczny koloryt całego świata. Liczymy, że spodoba się naszym fanom i zwróci uwagę wszystkich, którzy kochają muzykę świata” – mówi Andrzej Matusiak, pomysłodawca FSK i Dyrektor Stołecznej Estrady.

Dziesiąta edycja festiwalu potrwa od 24 do 28 września. Program wydarzenia oraz informacje o sprzedaży biletów pojawią się na stroniewww.festival.warszawa.pl w drugiej połowie lipca.

Dodaj komentarz