Nowy serial telewizyjny we Wrocławiu. Ruszają castingi do głównych ról!

Z początkiem wakacji ruszają we Wrocławiu nowe produkcje telewizyjne. Zdjęcia realizowane będą na terenie Wrocławia, a formuła programów jest nowością na polskim rynku telewizyjnym. Wrocławianie chcący sprawdzić swoje aktorskie umiejętności mają szansę wystąpić w serialu.

Castingi do nowych seriali paradokumentalnych ruszają już z początkiem lipca. Formuła programów jest na razie owiana tajemnicą, jednak twórcy programu zapewniają, że umożliwia ona zaprezentowanie swojego talentu aktorskiego. Do głównych ról poszukiwani są ludzie nie związani z telewizją.
-Szukamy nowych twarzy. Nie wymagamy doświadczenia aktorskiego,choć profesjonaliści są również mile widziani. Zależy nam na osobach przebojowych, które będą potrafiły wcielić się w serialową rolę, ale również osoby z natury nieśmiałe odnajdą się na planie w roli statystów. Do nowych produkcji poszukujemy odtwórców bardzo zróżnicowanych ról. Dlatego bez względu na aparycję, wiek czy temperament zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w castingu- tłumaczy Barbara Surmiak, specjalista ds.castingów Tako Media.

Udział w castingu jest całkowicie bezpłatny, daje szansę zaistnieć w Show-biznesie. Osoby które od wielu lat nosiły się z zamiarem sprawdzenia swoich umiejętności aktorskich, mają na to niepowtarzalną szansę. Dzieci jak i nastolatkowie potrzebują zgody opiekuna. Warto na casting przyjść całą rodziną, jest to z pewnością przygoda.

Zgłoszenie na casting nie jest jednoznaczne z przyjęciem roli w serialu. Jeżeli osoba wyłoniona w castingu jako odtwórca główniej roli nie będzie się chciała podjąć jej odgrywania, nie jest do tego zobowiązana.
Gra w serialach to doskonałe źródło dodatkowego dochodu, odtwórcy głównych ról w przeciągu kilku godzin mogą zarobić kilkadziesiąt złotych. Castingi odbywają w weekendy w centrum miasta, co zapewnia dogodny dojazd z każdej części Wrocławia.
– Osoby chcące wystąpić w serialu zapraszam do kontaktu ze mną. Na adres casting@takomedia.pl proszę wysłać zgłoszenie zawierające IMIĘ; NAZWISKO; WIEK, a przede wszystkim NUMER TELEFONU. Do każdego oddzwonię i umówię dogodny termin castingu- zapewnia Barbara Surmiak, specjalista ds.castingów Tako Media.

Wszystkie zdjęcia realizowane będą na terenie Wrocławia, dlatego Tako Media poszukuje również ciekawych nieruchomości, które mogły by posłużyć jako plan zdjęciowy.
– Poszukujemy lokali na terenie Wrocławia. Zarówno lokali gastronomicznych, hal sportowych, stadnin koni itp, jak i prywatnych mieszkań. Zdjęcia trwają zwykle kilka godzin, więc udostępnienie nieruchomości nie jest kłopotliwe, a wiąże się z nim wynagrodzenie. Może być też doskonałą formą promocji swojej działalności gospodarczej- dodaje Barbara Surmiak.

Osoby chcące wystąpić w serialach, proszone są o kontakt. Zgłoszenie powinno zawierać adres email, telefon, imię, nazwisko oraz wiek. Zgłoszenia można przesyłać na adres: casting@takomedia.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać w godzinach pracy pod numerem telefonu: 661243179. Więcej informacji na stronie: http://takomedia.pl/.

Dodaj komentarz