Piątkowa odsłona HHK. To już tylko 47 dni

HIP HOP KEMP 2014

Hip Hop Kemp to nie tylko scena główna, ale również hulające do rana hangary – odpalamy JahMusic Sunstage!

Słuchanie dźwięków muzyki reggae i dancehall w towarzystwie gorących słonecznych promieni obecnych w Hradec Králové to coś, czego nie odmówiłby sobie żaden fan dobrej muzyki, który w sierpniu stawi się na tegorocznej edycji Hip Hop Kemp. I każdy z nich będzie miał na to doskonałą okazję, bo kolejnymi gośćmi trzynastej edycji festiwalu będą znakomici przedstawiciele kolektywu Dancehall Masak-rah w składzie między innymi z Junior Stressem, a także jeden z najbardziej rozpoznawalnych wokalistów reggae w Polsce, członek EastWest Rockers, czyli Ras Luta!

Do line-upu dołącza również duet reprezentujący klasyczne połączenie pracy rapera z producentem. Przedstawiciele gospodarzy, którzy po mniejszych lub większych solowych dokonaniach połączyli siły i wydali w tym roku wspólną płytę – jeden z najpopularniejszych czeskich raperów Paulie Garand oraz młody producent Kenny Rough wystąpią w tym roku w Hradec Králové! W dzisiejszej odsłonie nie zabrakło również przedstawicieli niemieckiej sceny hip-hopowej – raper Slowy oraz DJ i producent 12Vince. Kolejni artyści to duet pochodzący z Czech, współpracujący ze sobą od kilku lat i mający na koncie dwa wspólne krążki, czyli Rest i DJ Fatte! Następni w kolejności są artyści z czeskiej super grupy rapowej, która na swoim koncie ma kilka bardzo dobrych płyt i niemałą popularność – reprezentująca Hradec Králové grupa Maat to kolejni goście tegorocznego Festiwalu z Atmosferą! W dzisiejszej odsłonie znaleźli się również jedni z najciekawszych przedstawicieli słowackiego hip hopu – Supa i Delik z grupy Moja Reč!

Bilety na festiwal Hip Hop Kemp dostępne są za 219 PLNów i 409 PLNów (VIP) w oficjalnym sklepie internetowym polskiego promotora festiwalu joyStore by Joytown (www.joyStore.pl). Pula biletów jest ograniczona, a cena obowiązuje tylko do końca czerwca!
Jeśli ktoś ma ochotę na darmową wejściówkę i wciąż trzyma na nadgarstku festiwalową opaskę z poprzedniej edycji HHK, ma szansę zgarnąć bilet z dostępem do backstage’u! Wystartowała czwarta edycja wyczekiwanego przez Kempowiczów konkursu na fotę z opaską. Szczegóły na: http://www.hiphopkemp.pl/newsy/621-konkurs-opaskowy-2014-start

Od 21 do 23 sierpnia 2014 Hip Hop Kemp przyciągnie do Hradec Králové pasjonatów czarnych brzmień i gigantów światowej sceny rapu na najbardziej klimatyczny melanż w roku! Hip Hop Kemp to 3 dni i noce hucznej celebracji hiphopowego święta, legendarna atmosfera, unikalne możliwości relaksu, gigantyczna integracja na polu namiotowym i muzyczne szyldy z najwyższej półki.
Na scenach festiwalu pojawią się w tym roku między innymi: Onyx (USA), Ceelo Green (USA), KRS-One (USA), The Pharcyde w składzie Fatlip, Slimkid3, J-Swift, L.A. Jay i K-Natural (USA), CunninLynguists (USA), Action Bronson (USA), Madchild (CAN), Black Milk (USA), Black Moon (USA), Dillon Cooper (USA), Bilal (USA),  P Money (USA), Snak the Ripper (CAN), Rapsody & 9th Wonder (USA), DJ Static & Nat Ill J-Spliff, Temu, Peaceful James i Nappion (DK), Dynasty (UK), Mc Melodee (NL), Samy Deluxe (DE) oraz polscy reprezentanci – O.S.T.R. & Marco Polo, Ten Typ Mes, RasmentalismPokahontaz & Buka, Kękę   Eripe & Quebonafide, i Sztigar Bonko.

 

 UWAGA! UWAGA! W NIEDZIELĘ  06/07/14 NA STRONIE BESTA WYSTARTUJE KONKURS.

A W NIM DO ZDOBYCIA WEJŚCIÓWKA NA FESTIWAL!

 

Dołącz do wydarzenia: Hip Hop Kemp 2014 – 13. edycja Festiwalu z atmosferą!

Dodaj komentarz